روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محسن فروزان ؛ کلین شیت محسن فروزان مقابل پرسپولیس پس از 2 ماه! از منبع پارس فوتبال. "

محسن فروزان ؛ کلین شیت محسن فروزان مقابل پرسپولیس پس از 2 ماه!

محسن فروزان دروازه بان تیم تراکتورسازی تبریز موفق شد کلین شیت ارزشمندی را در بازی با پرسپولیس ثبت کند.

نوشته بازگشت محسن فروزان مقابل پرسپولیس به مسیر سبز … اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محسن فروزان دروازه بان تیم تراکتورسازی تبریز موفق شد کلین شیت ارزشمندی را در بازی با پرسپولیس ثبت کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یک سال پیش در چنین روزهایی محسن فروزان یکی از تلخ ترین بازی های خود را پشت سر گذاشت. او در جدال با پرسپولیس پنالتی حساسی را از دست داد و سپس دروازه اش را با ضربه شایان مصلح در دقیقه ۹۶ باز شده دید. اما فروزان روز گذشته با ارائه نمایشی بسیار خوب موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد.محسن فروزان در نیمه اول شوت سرکش گادوین منشا را در دو مرحله مهار کرد و در آخرین دقایق نیمه نخست نیز ضربه بشار رسن را با پرشی استثنایی مهار کرد و اجازه نداد دروازه تیم تراکتور باز شود. او در خروج ها نیز تقریبا مطمئن و بی نقص بود.فروزان در حالی دروازه اش را بسته نگه داشت که از آخرین کلین شیتش در دروازه تراکتور، دو ماه می گذشت. آخرین بار در دیدار تراکتور و استقلال خوزستان که با برتری ۶ گله تی تی ها همراه بود، فروزان موفق به کلین شیت شد. پس از آن به ترتیب تیم های صنعت نفت، سپیدرود، پیکان و ذوب اهن هر کدام حداقل یک گل به تراکتور زدند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محسن فروزان ؛ کلین شیت محسن فروزان مقابل پرسپولیس پس از 2 ماه! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×