روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • عالیشاه در صدر جدول پاسورهای لیگ برتر؛ بازگشت ستاره به جمع شاگردان برانکو

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عالیشاه در صدر جدول پاسورهای لیگ برتر؛ بازگشت ستاره به جمع شاگردان برانکو از منبع پارس فوتبال. "

عالیشاه در صدر جدول پاسورهای لیگ برتر؛ بازگشت ستاره به جمع شاگردان برانکو

هافبک پرسپولیس بعد از انتقاداتی که طی هفته های ابتدایی متحمل می شد، اکنون به خوبی توانسته نظرها را تغییر و به سوی خود جلب کند؛ ستاره ای که اکنون در صدر جدول پاسورهای لیگ جا گرفته است.

نوشته ستاره پرسپولیس در مسیر محسن مسلمان ؛ بازگشت ستاره به جمع شاگردان برانکو اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک پرسپولیس بعد از انتقاداتی که طی هفته های ابتدایی متحمل می شد، اکنون به خوبی توانسته نظرها را تغییر و به سوی خود جلب کند؛ ستاره ای که اکنون در صدر جدول پاسورهای لیگ جا گرفته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عالیشاه که بهترین نمایش خود را در فصل چهاردهم فوتبال ایران در کارنامه اش ثبت کرده، بعد از چهار سال بار دیگر در حال نمایش جالب توجه توانایی هایش است. او طی هفته های اخیر مهندسی دستیابی به امتیازات بازی را با پاس های طلایی اش به اجرا گذاشته است.عالیشاه هافبک پرسپولیس در فصل چهاردهم با گل دیدنی اش به استقلال توانست به بالاترین حد محبوبیت در نزد هواداران این تیم دست یابد و در انتهای فصل نیز عنوان برترین پاسور لیگ را به خود اختصاص داد. فصل شانزدهم اما برای او به بدترین شکل ممکن پیش رفت؛ اختلاف سلیقه با برانکو ایوانکوویچ و در ادامه ماجرای مربوط به خدمت سربازی اش او را با مصائب بزرگی مواجه کرد. عالیشاه راهی تراکتورسازی شد و در حالی که در اولین روزها به ترکیب اصلی تیم قلعه نویی نیز دست یافته بود و با گلش جواب این اعتماد را داد، در ادامه با رای فیفا مبنی بر محرومیت این تیم تبریزی از فوتبال دور شد. دور شدن او به مدت یک سال باعث شد روزهای سختی را پشت سر بگذارد؛ محرومیت نقل و انتقالاتی نیز پایان یافت اما مصدومیت بدهنگام او را در برابر هوادارانی قرار داد که برای بازگشت به فوتبال پیشنهادات ملوان و فجرسپاسی را در دوران محرومیت رد کرده بود تا بتواند همچنان فوتبالش را در تراکتورسازی دنبال کند. در نهایت با پایان خدمت سربازی و بازگشت به پرسپولیس او دوره جدیدی را استارت زد. آمادگی و انگیزه بالا در تمرینات پیش فصل و نمایش خوب هفته های ابتدایی حتی کادرفنی را امیدوار کرد تا از شرایط سخت محرومیت به سلامت عبور کند.در ادامه فصل اما شرایط برای عالیشاه خوب پیش نرفت و انتقادات نیز از او افزایش یافت؛ هافبک پرسپولیس اما طی هفته های اخیر بازگشتی فوق العاده داشته است. او اکنون در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل با ۵ پاس گل در صدر جدول قرار دارد و این شانس را دارد تا به تعداد آن بیفزاید و به مهره کاملا مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ تبدیل شود.اوج نمایش او برابر پیکان بود که علیرغم مصدومیت شدید و در حالی که با خونریزی از دهان مواجه شده بود با توجه به نیمکت تیم، به کار ادامه داد و قاب چهره خونین او در صحنه شادی گل به شکلی عجیب و ستایش برانگیزی به انگیزه این بازیکن برای نمایش موفق در تیم قوت بخشید. عالیشاه در ادامه نیز با پاس های خود زمینه ساز بردهای ارزشمند تیم شد تا اکنون به مهره مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی تبدیل شود.در مسیر پیشرفت امید عالیشاه اما شاید تشبیه او با محسن مسلمان چندان عجیب نباشد؛ ستاره ای با نام بزرگ اما در روزهای ابتدایی با فاصله نسبت به کیفیت مدنظر اما تحت تفکرات کادرفنی و استمرار در تمرینات در نهایت توانست به ستاره محبوب سکوها و تاثیرگذار در زمین تبدیل شود. کاشف زندگی و مسیر تازه ستاره شدن محسن مسلمان اکنون در حال ساخت و شکل دادن به شرایط فوتبالی امید عالیشاه است و شاید با ادامه این روند این بازیکن نیز موفق شود بیش از این به کسب موفقیت تیم کمک کند. با این حال همه امیدوارند برخلاف سرنوشتی که بعد از دوران ستاره شدن مسلمان رقم خورد، عالیشاه بتواند با شرایط سنی و کیفی که داراست ظرف انگیزه و جنبه خود را افزایش دهد و بتواند همچنان در قاب پرسپولیس حاضر باشد + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عالیشاه در صدر جدول پاسورهای لیگ برتر؛ بازگشت ستاره به جمع شاگردان برانکو از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون