روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان پرسپولیس ؛ اردوی نیم فصل تیم پرسپولیس در‌ کمپ اسپایر برگزار می شود از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

پرسپولیس ؛ اردوی نیم فصل تیم پرسپولیس در‌ کمپ اسپایر برگزار می شود

برخلاف اخباری که روز گذشته در خصوص اردوی احتمالی پرسپولیس در ترکیه منتشر شد، این تیم در کمپ اسپایر تمرینات آماده سازی نیم فصل را برگزار خواهد کرد.

نوشته برگزاری تمرینات آماده سازی نیم فصل پرسپولیس در کمپ اسپایر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برخلاف اخباری که روز گذشته در خصوص اردوی احتمالی پرسپولیس در ترکیه منتشر شد، این تیم در کمپ اسپایر تمرینات آماده سازی نیم فصل را برگزار خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یکی از مشکلاتی که باعث شده بود برانکو تصمیم به برگزاری اردوی احتمالی پرسپولیس در ترکیه به جای برنامه قبلی بگیرد، نبود حریف تدارکاتی در قطر بود.مساله ای که باعث شد سرمربی سرخپوشان در جلسه روز گذشته خود با ایرج عرب از آنتالیا نیز به عنوان یکی از مکان های احتمالی اردوی نیم فصل تیمش بگوید.با این حال با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، این تیم اردوی آماده سازی نیم فصل خود را در کمپ اسپایر برپا خواهد کرد.سرخپوشان تا پنجشنبه این هفته تمرینات ریکاوری را در شهید کاظمی دنبال می کنند و بعد از آن با تعطیلی دو هفته ای از سوی برانکو به مرخصی خواهند رفت و در آغاز تمرینات برای نیم فصل دوم راهی دوحه می شوند.در این اردو بازیکنان ملی پوش پرسپولیس به دلیل همراهی تیم ملی در جام ملت ها در کنار بازیکنان این تیم نخواهند بود. + 0 - 0

برچسب ها:
پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون