روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدوی کیا ؛ دیدار مهدوی کیا با پرسپولیسی‌ها در شهید کاظمی ؛ موشک فوتبال ایران در تمرین برانکو

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدوی کیا ؛ دیدار مهدوی کیا با پرسپولیسی‌ها در شهید کاظمی ؛ موشک فوتبال ایران در تمرین برانکو از منبع پارس فوتبال. "

مهدوی کیا ؛ دیدار مهدوی کیا با پرسپولیسی‌ها در شهید کاظمی ؛ موشک فوتبال ایران در تمرین برانکو

اسطوره باشگاه پرسپولیس با حضور در استادیوم شهید کاطمی با بازیکنان و کادرفنی این تیم دیدار کرد.

نوشته عکس ؛ محبوب پرسپولیسی ها در تمرین برانکو و پرسپولیس! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اسطوره باشگاه پرسپولیس با حضور در استادیوم شهید کاطمی با بازیکنان و کادرفنی این تیم دیدار کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی مهدوی کیا اسطوره محبوب پرسپولیسی ها با حضور در استادیوم شهید کاظمی با بازیکنان و کادرفنی این تیم دیدار کرد و مورد استقبال ویژه آنها قرار گرفت.مهدوی کیا که در دو مقطع سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارد و در نهایت با پیراهن این تیم از دنیای بازیگری خداحافظی کرد، طی روزهای اخیر حمایت ویژه ای از این تیم داشت و امروز با حضور در استادیوم شهید کاظمی با بازیکنان و برانکو ایوانکوویچ دیدار کرد.مهدوی کیا در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان زیر نظر برانکو ایوانکوویچ فعالیت می کرد و سابقه حضور در دو جام جهانی و گلزنی در جام جهانی فرانسه برابر آمریکا را در کارنامه دارد.این بازیکن که یکی از بازیکنان باسابقه فوتبال ایران در لیگ آلمان محسوب می شود، طی روزهای بعد از پایان بازیگری کار خود در استعدادیابی بازیکنان جوان را آغاز کرده است.مهدوی کیا با حضور در تمرین پرسپولیس مورد تشویق شدید هواداران حاضر در استادیوم شهید کاظمی قرار گرفت. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدوی کیا ؛ دیدار مهدوی کیا با پرسپولیسی‌ها در شهید کاظمی ؛ موشک فوتبال ایران در تمرین برانکو از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون