روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان پرسپولیس ؛ رکوردشکنی دفاعی پرسپولیس با 9 کلین شیت و 6 گل خورده از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

پرسپولیس ؛ رکوردشکنی دفاعی پرسپولیس با 9 کلین شیت و 6 گل خورده

سرخپوشان پایتخت نیم فصل اول لیگ هفدهم را با 6 گل خورده به پایان رساندند و رکورد فصل قبل خود را شکستند.

نوشته پرسپولیس رکوردار شد ؛ سرخپوشان در کنار استقلال قرار گرفتند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرخپوشان پایتخت نیم فصل اول لیگ هفدهم را با ۶ گل خورده به پایان رساندند و رکورد فصل قبل خود را شکستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم پرسپولیس در بازی با پارس جنوبی یک گل خورد اما با این وجود موفق شد در کنار تیم استقلال بهترین عنوان خط دفاع نیم فصل را از آن خود کند. در صورتی که روز گذشته دروازه پرسپولیس باز نمی شد آن ها با ۵ گل و میانگین هر ۳ بازی یک گل به آخر خط نیم فصل می رسیدند اما این اتفاق رخ نداد و سیف الهی در دقیقه آخر گلزنی کرد.پرسپولیس فصل گذشته هم آمار خوبی در دفاع داشت اما در پایان نیم فصل نسبت به مقطع کنونی یک گل خورده بیشتر در کارنامه اش دیده می شد. در نیم فصل دوم هم پرسپولیسی ها ۸ گل خوردند تا با ۱۵ گل خورده کارشان را به پایان برسانند.پرسپولیسی ها این فصل تنها از سپاهان، پارس، سایپا، پیکان، نساجی و صنعت نفت گل خورده اند و مقابل پدیده، تراکتور، استقلال، فولاد، نفت مسجد سلیمان، ماشین سازی، ذوب آهن، سپیدرود و استقلال خوزستان نیز کلین شیت کردند و امیدوارند با ادامه این روند رکورد بهترین خط دفاع تاریخ که با ۱۴ گل در اختیار پرسپولیس لیگ شانزدهم و استقلال خوزستان لیگ پانزدهم است را بشکنند. + 1 - 0

برچسب ها:
پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون