روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حمیدرضا طاهرخانی به جابر انصاری طعنه زد؛ طعنه طاهرخانی به ستاره استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان حمیدرضا طاهرخانی به جابر انصاری طعنه زد؛ طعنه طاهرخانی به ستاره استقلال از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

حمیدرضا طاهرخانی به جابر انصاری طعنه زد؛ طعنه طاهرخانی به ستاره استقلال

درگیری در فضای مجازی بین بازیکنان استقلال و پرسپولیس به اوج خود رسیده است.

نوشته عکس ؛ طعنه عجیب بازیکن پرسپولیس به ستاره استقلال در حمایت از بیرانوند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

درگیری در فضای مجازی بین بازیکنان استقلال و پرسپولیس به اوج خود رسیده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عصر روز پنجشنبه گذشته و پس از اتمام دیدار استقلال مقابل پدیده مشهد، سیدمهدی رحمتی دروازه بان آبی پوشان حرف های مهمی به زبان آورد و حتی علیه باشگاه پرسپولیس نیز موضع گیری کرد. این موضوع با اعتراض پرسپولیسی ها بعد از دیدار روز جمعه مقابل پارس جنوبی جم ادامه یافت و علیرضا بیرانوند، پاسخ تندی به رحمتی داد. در ادامه، بازیکنان استقلال به حمایت از رحمتی پرداختند و حتی جابر انصاری در مصاحبه ای، حرف های تندی علیه بیرانوند به زبان آورد. همین امر، وضعیت را بدتر کرد. حالا حمیدرضا طاهرخانی بازیکن جوان و ریزنقش پرسپولیس هم وارد این معرکه شده حمیدرضا طاهرخانی در استوری اینستاگرام خود نوشت:«من موندم با چه رویی راجع به گلر یک آسیا حرف می زنند»و در کنار عکسی از بیرانوند پشت سر کریستیانو رونالدو، این طور ادامه داد:«شما بذار تعداد نشستن روی نیمکت تیمت دو رقمی بشه بعد حرف بزن»مشخصا منظور حمیدرضا طاهرخانی کسی نیست جز جابر انصاری! + 0 - 0

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون