روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ هیچ دعوتنامه ای برای بازیکنان پرسپولیس نیامده است ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ هیچ دعوتنامه ای برای بازیکنان پرسپولیس نیامده است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ هیچ دعوتنامه ای برای بازیکنان پرسپولیس نیامده است ؛ پارس فوتبال

این روزها از منابع مختلف خبری می شنویم که تعدادی از بازیکنان فعلی پرسپولیس دعوتنامه از باشگاه های دیگر دریافت کرده اند اما هنوز هیچ دعوتنامه ای برای بازیکنان پرسپولیس نیامده است.

نوشته آخرین خبر درباره شایعات جدایی بازکنان پرسپولیس! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

این روزها از منابع مختلف خبری می شنویم که تعدادی از بازیکنان فعلی پرسپولیس دعوتنامه از باشگاه های دیگر دریافت کرده اند اما هنوز هیچ دعوتنامه ای برای بازیکنان پرسپولیس نیامده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدیربرنامه ها و ایجنت چند بازیکن پرسپولیس مدعی هستند باشگاه های خارجی برای این بازیکنان دعوتنامه ارسال کرده و آن ها قرار است به زودی راهی تیم های دیگر شوند و شاید این اتفاق در همین پنجره نقل و انتقالاتی رخ بدهد.البته بحث بر سر جدایی علی علیپور و علیرضا بیرانوند بیش از سایرین بود. در همین ارتباط با یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس تماس گرفتیم. این فرد که رابطه نزدیکی با سرپرست جدید باشگاه دارد، به ما گفت:«هیچ خبری از دعوتنامه برای بازیکنان نیست. تا امروز (یکشنبه) هیچ بازیکنی از باشگاه های خارجی دعوتنامه نداشته و حداقل به باشگاه، خبری نداده اند و سند و مدرکی نیز ارائه نشده است.» + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ هیچ دعوتنامه ای برای بازیکنان پرسپولیس نیامده است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون