روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • عالیشاه نیمکت نشین نمی شود؛ بعید است "برانکو" این بازیکن را نیمکت نشین کند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عالیشاه نیمکت نشین نمی شود؛ بعید است "برانکو" این بازیکن را نیمکت نشین کند از منبع پارس فوتبال. "

عالیشاه نیمکت نشین نمی شود؛ بعید است "برانکو" این بازیکن را نیمکت نشین کند

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس فصل هجدهم را به خوبی سپری می کند.

نوشته پرنده خوشبختی روی شانه های ستاره پرسپولیس ؛ بعید است “برانکو” این بازیکن را نیمکت نشین کند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس فصل هجدهم را به خوبی سپری می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : خیلی ها تصور نمی کردند امید عالیشاه بعد از یک سال و نیم خانه نشینی به خاطر انتخاب اشتباه برای طی کردن دوران سربازی، بتواند بار دیگر در پرسپولیس بدرخشد، اما عملکرد فنی این بازیکن، شرایط را تغییر داد و او حالا یکی از مهم ترین مهره های برانکو به شمار می رود.عالیشاه در همین هفته های اخیر توانسته ۵ پاس گل برای همبازیانش ارسال کند و با این کار خودش را به صدر جدول گلسازان نیم فصل برساند. این موضوع نیز مطرح شده بود که با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، جا برای ادامه حضور عالیشاه در سمت چپ، تنگ می شود، ولی با توجه به آماری که دارد، بعید است برانکو این بازیکن را نیمکت نشین کند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عالیشاه نیمکت نشین نمی شود؛ بعید است "برانکو" این بازیکن را نیمکت نشین کند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون