روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انتظار از این پرسپولیس فقط قهرمانی است ؛ منشا وفادار بود از منبع پارس فوتبال. "

انتظار از این پرسپولیس فقط قهرمانی است ؛ منشا وفادار بود

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است منشا بازیکن وفادار، خوب و قدرتمندی بود و در لیگ قهرمانان آسیا از ارکان موفقیت پرسپولیس که گل های حساسی زد، اما این فصل با افتی فاحش مواجه شد

نوشته مرد پرسپولیسی دلیل جدایی منشا را فاش کرد: منشا وفادار بود، اما… اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است منشا بازیکن وفادار، خوب و قدرتمندی بود و در لیگ قهرمانان آسیا از ارکان موفقیت پرسپولیس که گل های حساسی زد، اما این فصل با افتی فاحش مواجه شد خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مرتضی کرمانی مقدم بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی دیروز دقایقی پاسخگوی ما بود.در مورد منشا و کنار گذاشتن او چه نظری دارید؟مرتضی کرمانی مقدم گفت:منشا بازیکن وفادار، خوب و قدرتمندی بود و در لیگ قهرمانان آسیا از ارکان موفقیت پرسپولیس که گل های حساسی زد، اما این فصل با افتی فاحش مواجه شد و شرایط سرخپوشان را سخت و دشوار کرد و عملاً نتوانست در فاز گلزنی برای برانکو و تیمش مؤثر باشد و برانکو هم از تیم کنارش گذاشت. بالاخره وظیفه اصلی یک مهاجم گلزنی است و باید بتواند به تیمش در این زمینه کمک کند.مهاجم جذب شده به جای منشا ایده آل است؟مرتضی کرمانی مقدم گفت:قبلاً چند بار پیش آمد که برانکو بازیکنان خوبی را به خدمت نگرفت مانند اوکراینی ها و گولتس، اما بالاخره برانکو کارنامه خوبی دارد و این نوع اشتباهاتش با کار های بزرگی که در پرسپولیس انجام داد نادیده گرفته می شود و طبیعی است که به چشم نیاید. مهاجم جدید هم آن طور که شنیدم از دینامو زاگرب می آید، حتماً محسنات خوبی دارد که در آن سطح بوده و برانکو نباید ریسک کند. پرسپولیس سه جام مهم و سخت را پیش رو دارد و با نتایجی که فصل قبل گرفت حالا انتظارات از پرسپولیس بالا و فقط قهرمانی است. این موضوع حساسیت برانکو را در فصل نقل و انتقالات بالا می برد.در جام حذفی پرسپولیس باید بدون برانکو و ملی پوشانش به مصاف سپیدرود برود.مرتضی کرمانی مقدم گفت:قطعاً بازی با سپیدرود در شهر رشت راحت نیست. آن ها با حمایت هوادارانشان می آیند که بهترین نتیجه را رقم بزنند، پرسپولیس هم ملی پوشانش و برانکو را در آن دیدار در اختیار ندارد. شرایط سخت است، اما تیم برانکو در سخت ترین شرایط به بهترین شکل قادر است گلیم خود را از آب بیرون بکشد. من پرسپولیسی را که تقویت شده در هر سه جام تیمی مدعی قهرمانی می دانم. + 2 - 1

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انتظار از این پرسپولیس فقط قهرمانی است ؛ منشا وفادار بود از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون