روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • منشا ؛ افزایش اختلاف بر سر مسائل مالی بین منشا و پرسپولیس ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان منشا ؛ افزایش اختلاف بر سر مسائل مالی بین منشا و پرسپولیس ؛ پارس فوتبال از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

منشا ؛ افزایش اختلاف بر سر مسائل مالی بین منشا و پرسپولیس ؛ پارس فوتبال

مشکلات مالی بین گادوین منشا و باشگاه پرسپولیس باعث تعویق در جدایی منشا از این تیم شد.

نوشته اختلاف منشا با پرسپولیس بالا گرفت ؛ بخاطر یک مشت دلار اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مشکلات مالی بین گادوین منشا و باشگاه پرسپولیس باعث تعویق در جدایی منشا از این تیم شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته ( سه شنبه) راهی دفتر باشگاه شد تا مذاکراتش برای جدایی از جمع سرخپوشان را ادامه بدهد. این بازیکن مدعی است ۲۵۰ هزار دلار از باشگاه طلب دارد، اما مدیران پرسپولیس می گویند رقم طلب او، خیلی پایین تر از این عدد است. به همین علت بین منشا و مدیران پرسپولیس، اختلاف مالی رخ داده و برای حل شدن این مشکل، هر دو طرف به این نتیجه رسیدند که زمان بیشتری صرف بررسی اسناد مالی شود.از این رو شنیدیم ادامه مذاکره به هفته آینده موکول شده تا پرونده مالی این بازیکن دوباره مورد بررسی دقیق تری قرار بگیرد. آنچه مسلم است اینکه تا وقتی این اختلاف حل نشود تکلیف جدایی منشا هم مشخص نخواهد شد. + 0 - 0

برچسب ها:
پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون