روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان برانکو ؛ ترابی و بودیمیر در پرسپولیس جایگزین طارمی و منشا می شوند از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

برانکو ؛ ترابی و بودیمیر در پرسپولیس جایگزین طارمی و منشا می شوند

سرمربی سرخ پوشان پایتخت در نیم فصل دوم از زوج جدید خط حمله اش رونمایی می کند.

نوشته رونمایی از زوج جدید خط حمله پرسپولیس ؛ برانکو جایگزین ستاره های تیمش را معرفی کرد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی سرخ پوشان پایتخت در نیم فصل دوم از زوج جدید خط حمله اش رونمایی می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از آنکه پرسپولیس در دوران طارمی فرصت های زیاد گلزنی را از دست می داد برانکو سرمربی سرخ پوشان در فصل نقل و انتقالات تابستانی دست روی منشا گذاشت و این مهاجم نیجریه ای خیلی زود پیراهن سرخ پوشان را بر تن کرد.منشا در پرسپولیس اصلا نتوانست انتظارات را برآورده کند. او با وجود آنکه تاثیر گذار بود اما آمار ناامید کننده گلزنی از خود به جای گذاشت تا جایکه در لیگ هر ۳۰۰ دقیقه یک گل به ثمر رساند.با وجود آنکه هواداران پرسپولیس بعد از آمدن منشا بی صبرانه در انتظار زوج منشا و طارمی در خط حمله تیم محبوب خود بودند اما این زوج هرگز نتوانسته خوب و امیدوار کننده ظاهر شود و در نهایت هم طارمی جدا شد و منشا هم در فهرست فروش قرار گرفته است.برانکو برنامه های جدیدی برای خط حمله تیمش در سر دارد. او با جذب ترابی که از تاثیر گذارترین بازیکنان تیم ملی و سایپا است می خواهد تیمش را هجومی تر و تکنیک تر از قبل کند اما سرمربی کروات سرخ پوشان برای جایگزینی منشا هم یک مهاجم بلند قد در نظر گرفته و او کسی جز بودیمیر مهاجم دینامو زاگرب نیست.سرمربی سرخ پوشان در نیم فصل دوم از زوج بودیمیر و ترابی به جای منشا و طارمی در خط حمله بهره خواهد گرفت و باید دید که ایا این بار هواداران پرسپولیس به جای منشا و طارمی از دو بازیکن جدید تیم خود لذت خواهند برد یا نه.پرسپولیس در نیم فصل نخست با وجود مشکلات زیادی که داشت توانست نتایج بسیار خوبی کسب کند و به همراه سپاهان و پدیده صدرنشین هستند. شرایط برای پرسپولیس در نیم فصل دوم با توجه به مدعیان زیاد کسب عنوان قهرمانی سخت و سخت خواهد شد و به همین خاطر برانکو می خواهد بازیکنان باکیفیت و بهتری جذب کند. + 0 - 0

برچسب ها:
پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون