روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • منشا ؛ باشگاه جواب خریداران منشا را نمی‌دهد ؛ جدایی منشا به تعویق افتاد؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان منشا ؛ باشگاه جواب خریداران منشا را نمی‌دهد ؛ جدایی منشا به تعویق افتاد؟ از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

منشا ؛ باشگاه جواب خریداران منشا را نمی‌دهد ؛ جدایی منشا به تعویق افتاد؟

با اینکه گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس در لیست خروجی برانکو قرار گرفته ولی باشگاه جواب خریداران این بازیکن را نمی دهد.

نوشته موضع عجیب پرسپولیس درباره منشا ؛ جدایی منشا به تعویق افتاد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با اینکه گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس در لیست خروجی برانکو قرار گرفته ولی باشگاه جواب خریداران این بازیکن را نمی دهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با اینکه گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس در لیست خروجی برانکو قرار گرفته ولی باشگاه جواب خریداران این بازیکن را نمی دهد و مشخص نیست که چرا تصمیم درست و حسابی برای او نمی گیرند؟! یکی از این خریداران منشا باشگاه نفت آبادان است که درخواست رسمی هم به پرسپولیس فرستاده ولی جوابی نگرفته است.در این رابطه علی عیسی زاده مدیرعامل نفت گفت:ما مدت هاست که درخواست رسمی به باشگاه پرسپولیس ارسال کردیم ولی هنوز جوابی به ما نداده اند! من یکی، دو بار با آقای عرب تماس گرفتم که او هم مدعی شده برانکو جواب نداده که به شما جواب بدهیم! حالا اینکه چرا به ما جواب نمی دهند، اطلاع دقیقی نداریم.او در رابطه با جدایی اکبر ایمانی هافبک تیم نیز گفت:ایمانی در تمرین ما شرکت می کند و دوست نداریم او را از دست بدهیم. من نمی دانم چرا عده ای تلاش می کنند تا ایمانی از نفت جدا شود! امیدوارم دوستان دست از سر بازیکن ما بردارند و بگذارند کارمان را انجام دهیم. + 0 - 0

برچسب ها:
پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون