روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • نورالهی با پرسپولیس به رشت می‌رود ؛ لیست پرسپولیس برای دیدار با سپیدرود با یک سورپرایز

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نورالهی با پرسپولیس به رشت می‌رود ؛ لیست پرسپولیس برای دیدار با سپیدرود با یک سورپرایز از منبع پارس فوتبال. "

نورالهی با پرسپولیس به رشت می‌رود ؛ لیست پرسپولیس برای دیدار با سپیدرود با یک سورپرایز

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس احمد نورالهی را برای بازی با سپیدرود در فهرست ۱۸ نفره قرار داد.

نوشته لیست پرسپولیس برای دیدار با سپیدرود با یک سورپرایز مشخص شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس احمد نورالهی را برای بازی با سپیدرود در فهرست ۱۸ نفره قرار داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : برانکو ایوانکوویچ پیش از شروع تمرین امروز، فهرست ۱۸ نفره ای از بازیکنان را برای سفر به رشت جهت حضور در دیدار جام حذفی اعلام کرد که در آن یک سورپرایز ویژه بود. وی در این فهرست از جمع ملی پوشان، نام احمد نورالهی را نیز قرار داده است که منتظر بازگشت وی همراه با کاروان تیم ملی کشورمان هستیم.بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش وند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، سیامک نعمتی، مهدی شیری، امید عالیشاه، مهدی شریفی، سروش رفیعی، ماریو بودیمیر ، علی علیپور، محمد نادری، سید احسان حسینی، سعید حسین پور، محمد امین اسدی، سعید کریمی و احمد نورالهی نفرات حاضر در این فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس هستند. + 532 - 579

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نورالهی با پرسپولیس به رشت می‌رود ؛ لیست پرسپولیس برای دیدار با سپیدرود با یک سورپرایز از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون