روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سیدجلال حسینی ؛ وضعیت سیدجلال حسینی مبهم است ؛ نگرانی برانکو در جام حذفی!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی ؛ وضعیت سیدجلال حسینی مبهم است ؛ نگرانی برانکو در جام حذفی! از منبع پارس فوتبال. "

سیدجلال حسینی ؛ وضعیت سیدجلال حسینی مبهم است ؛ نگرانی برانکو در جام حذفی!

کاپیتان پرسپولیس با توجه به مصدومیتش همچنان وضعیتش برای حضور در جدال مقابل سپیدرود نامشخص است و فردا با حضور در بیمارستان و انجام سونوگرافی شرایط حضورش مشخص خواهد شد.

نوشته ۹ غایب بزرگ پرسپولیس برابر تیم علی کریمی ؛ نگرانی برانکو در جام حذفی! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان پرسپولیس با توجه به مصدومیتش همچنان وضعیتش برای حضور در جدال مقابل سپیدرود نامشخص است و فردا با حضور در بیمارستان و انجام سونوگرافی شرایط حضورش مشخص خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیدجلال حسینی ، مدافع باتجربه پرسپولیس که نقش پررنگی در خط دفاعی این تیم ایفا می کند، در تمرین امروز دچار مصدومیت شد و در شرایطی که قرار بود بعد از ظهر کارهای مربوط به درمانش را پشت سر بگذارد، این مساله به صبح فردا موکول شد.سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در گفتگویی کوتاه در این خصوص گفت:هنوز هیچ چیز مشخص نیست و فردا سونوگرافی خواهم کرد تا شرایطم بررسی شود.با این حال اما بعید است در فاصله کوتاه باقی مانده تا دیدار برابر سپیدرود سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس قادر به همراهی این تیم شود و با توجه به غیبت ملی پوشان و مصدومیت ربیع خواه و محرومیت کمال کامیابی نیا، مصائب تیم برانکو در رشت و برابر سپیدرود در جام حذفی افزایش خواهد یافت.برانکو در این بازی با توجه به خستگی ملی پوشان (مهدی ترابی، علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی) از آنها سود نخواهد برد و بشار رسن نیز به اردوی این تیم دیر ملحق خواهد شد و احتمالا برابر سپیدرود در لیست نخواهد بود. محمد انصاری و حسین ماهینی نیز مدت هاست شرایط درمانی خود را دنبال می کنند و ربیع خواه نیز طبق اعلام کادرپزشکی یک ماه دیگر به تمرینات گروهی اضافه می شود و کامیابی نیا نیز به دلیل محرومیت دیگر غایب این تیم خواهد بود.احتمال اینکه برانکو در این بازی از محمد نادری به عنوان خرید جدید این تیم در خط دفاعی و در کنار شجاع خلیل زاده سود ببرد زیاد است و البته بزرگترین چالش پیش روی برانکو به پست هافبک دفاعی مرتبط است؛ جایی که نوراللهی، کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه غایب هستند و باید دید سرمربی کروات سرخپوشان چه تصمیمی برای آن خواهد گرفت.طی روزهای اخیر صحبت های زیادی در خصوص حضور احتمالی سیامک نعمتی در این پست شده است و باید دید این بازیکن که در این فصل تجربه حضور در پست های دفاع راست، وینگر چپ و راست و همچنین مهاجم را داشته، اینبار به پست هافبک دفاعی خواهد رفت یا در فاصله ۴۸ ساعت به این بازی برانکو تصمیم دیگری خواهد گرفت.برانکو در پایان نقل و انتقالات نیم فصل موفق شده هفت بازیکن به ترکیب تیمش اضافه کند و در بیشتر پست هایی که احساس نیاز داشته به تقویت آن پرداخته است اما همانطور که گفته شد غیبت سه هافبک دفاعی و مصدومیت سیدجلال حسینی که روند موفقی در خط دفاعی سرخپوشان از خود به جا گذاشته بود، در آستانه دیدار جام حذفی که طی سالیان اخیر به طلسم بزرگی برای برانکو و پرسپولیس تبدیل شده، بزرگترین چالش او محسوب می شود.باید دید کاپیتان پرسپولیس فردا و بعد از انجام بررسی های لازم در خصوص مصدومیت خود چه پیامی برای کادرفنی خواهد داشت و آیا قادر به بازگشت به لیست این تیم در تقابل با شاگردان علی کریمی خواهد بود یا خیر. + 3 - 3

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی ؛ وضعیت سیدجلال حسینی مبهم است ؛ نگرانی برانکو در جام حذفی! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون