روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ محرومیت آسیایی پرسپولیس از بازی با تماشاگر ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ محرومیت آسیایی پرسپولیس از بازی با تماشاگر ؛ پارس فوتبال

کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه پرسپولیس را با جرایم سنگینی با توجه به اتفاقات فینال محکوم کرد.

نوشته شوک به پرسپولیس ؛ AFC با محرومیت سرخ ها را نقره داغ کرد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه پرسپولیس را با جرایم سنگینی با توجه به اتفاقات فینال محکوم کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با توجه به عدم رعایت قوانین در فینال لیگ قهرمانان آسیا و حضور بیش از ظرفیت هواداران پرسپولیس در این بازی،کنفدراسیون جرایمی برای باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته است.در دیدار فینال که با اعلام حضور یکصدهزار هوادار روی سکوها برای این تیم همراه بود، کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن جریمه مالی ۳۰ هزار دلاری، این باشگاه را به انجام یک بازی خانگی در اولین بازی فصل آسیا بدون حضور هوادار محکوم کرد. این رای به دلیل حضور بیش از ظرفیت سکوها و بسته شدن راهروها صادر شده است.این کنفدراسیون همچنین به دلیل تخلفات صورت گرفته در دیدار مقابل السد در زمینه بلیت فروشی، با جریمه ۱۵ هزار دلاری مواجه کرده که البته این رای به مدت دو سال اعمال نخواهد شد اما در صورت تکرار با جریمه سنگین تری همراه خواهد بود. + 1 - 3

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ محرومیت آسیایی پرسپولیس از بازی با تماشاگر ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×