روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سیدجلال حسینی ؛ اظهارات حسینی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از مصدومیت

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی ؛ اظهارات حسینی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از مصدومیت از منبع پارس فوتبال. "

سیدجلال حسینی ؛ اظهارات حسینی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از مصدومیت

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز داماش سایپا را برد و همه می دانند که بازی در جام حذفی سخت است و نتیجه امروز یک زنگ خطر برای ما است.

نوشته آخرین خبر از وضعیت جسمانی ” سیدجلال ” پس از مصدومیت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز داماش سایپا را برد و همه می دانند که بازی در جام حذفی سخت است و نتیجه امروز یک زنگ خطر برای ما است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیدجلال حسینی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی اش پس از مصدومیت گفت:فعلاً دو روزی است که تحت نظر پزشکان کار می کنم و بعد از اینکه سونوگرافی گرفتم مشخص شد که عضلات شکم من تحت فشار بودند و امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانم فردا با تیم تمرین کنم و در بازی برای پرسپولیس به میدان بروم.سیدجلال حسینی درباره بازی با سپیدرو در جام حذفی که روز پنج شنبه برگزار می شود، خاطرنشان کرد:همه بازی داماش و سایپا را دیدند و دیدند که داماش و امروز چطور سایپا را شکست داد. به هر حال در جام حذفی از این شگفتی ها وجود دارد و کار واقعاً سخت است. این نتیجه ای که امروز به دست آمد نشان می دهد که ما هم مقابل سپیدرو کار سختی داریم و نتیجه امروز و حذف سایپا یک زنگ خطر برای ما به حساب می آید چرا که بازی در چمن مصنوعی سخت است و ما هم بعد از مدت ها در یک بازی رسمی در چمن مصنوعی بازی کنیم. از طرف دیگر علی کریمی هم تیم خیلی خوبی ساخته و کارش را به خوبی بلد است. بازی کردن در چمن مصنوعی به خودی خود سخت است و مطمئناً روز پنج شنبه کار سختی خواهیم داشت، اما امیدوارم که بتوانیم دست پر از رشت به تهران برگردیم.کاپیتان تیم پرسپولیس درباره غیبت چند بازیکن این تیم به دلیل محرومیت، مصدومیت و همراهی با تیم ملی در بازی با سپیدرود خاطرنشان کرد:به هر حال در نبود بازیکنان خیلی سخت است که در این شرایط به میدان برویم و می دانیم که رسن نیست، کمال محروم است و ربیع خواه هم به دلیل مصدومیت به این بازی نمی رسد و از طرف دیگر ملی پوشان ما در این بازی نخواهند بود. این را در نظر بگیرید که چند بازیکن جدید به ما اضافه شده اند و زمان لازم است تا آن ها با تیم وفق پیدا کنند. به نظر من بازی روز پنج شنبه یکی از سخت ترین بازی ها ما خواهد بود. بعد از برد امروز داماش مقابل سایپا همه به حساسیت جام حذفی آشنا شدند و امیدوارم با همه سختی ها به مرحله بعد صعود کنیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی ؛ اظهارات حسینی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از مصدومیت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون