روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرشاد احمدزاده و گادوین منشا با هم به فولاد می‌روند! ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرشاد احمدزاده و گادوین منشا با هم به فولاد می‌روند! ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

فرشاد احمدزاده و گادوین منشا با هم به فولاد می‌روند! ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

بازیکنانی که فصل قبل با پیراهن شماره ۱۰ و ۹۰ پرسپولیس بازی می کردند، در یک قدمی فولاد هستند

نوشته شایعه داغ نقل و انتقالاتی ؛ پرسپولیسیِ پشیمان شده در راه لیگ برتر ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنانی که فصل قبل با پیراهن شماره ۱۰ و ۹۰ پرسپولیس بازی می کردند، در یک قدمی فولاد هستند خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازار نقل و انتقالات پر از شایعات ریز و درشت است و به قول قدیمی ها، هر دم از این باغ، بری می رسد! البته معمولاً در پنجره زمستانی، بازیکنان زیادی بین باشگاه ها جابه جا نمی شوند، چون اصولاً بازیکن خوب، توسط باشگاه ها حفظ می شود و بازیکن عاقل نیز تلاش می کند قرارداد سالانه اش به اتمام برسد و در ابتدای فصل به تیم جدیدی برود. این وسط، یکسری بازیکن که شرایط خوبی ندارند، با سرمربی یا کادر مدیریتی درگیر شده اند و یا پیشنهادات بهتری به دست شان رسیده و نفع شان در جدایی است، از باشگاه متبوع شان به قصد سایر تیم ها جدا می شوند.اختلاف نظر با کادر فنی، موضوعی بود که گادوین منشا را از پرسپولیس دور کرد. به او گفتند مدل فوتبالی که بازی می کند به پرسپولیس نمی خورد و از این رو، پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات، به راحتی او را کنار گذاشتند. رفتن منشا از پرسپولیس فقط یک سوی ماجرا بود؛ در سمت دیگر، این بازیکن بدون تیم مانده و به فکر رفتن به لیگ قطر است. البته هنوز پیشنهاد دندان‏گیری به دستش نرسیده، اما یک پیشنهاد دارد که در صورت تصمیم گیری نهایی می تواند حتی لیگ خود را تغییر بدهد.فرشاد احمدزاده دیگر بازیکن پرسپولیس بود که به بهانه جلوگیری از افزایش توهین به اعضای خانواده اش در ابتدای فصل، کمپ سرخ را ترک کرد. او می خواست لژیونر شود و به تیم ملی برگردد، اما در یک تیم متوسط از لیگ لهستان که کلاً در اروپا جایگاهی ندارد، نیمکت نشین شد! در حالی که در پرسپولیس، بازیکن فیکس بود، شماره ۱۰ می پوشید و در رقابت های بین المللی مثل لیگ قهرمانان آسیا به میدان می رفت. البته این بازیکن به تیم ملی دعوت شد، اما بدون هیچ اردویی، نامش را خط زدند تا «نیامده، برگردد.» او برای بازگشت به خانه بی تابی می کرد و به همین علت، مصاحبه ای جنجالی انجام داد و ضمن حمله به برخی پیشکسوتان از جمله فرشاد پیوس، به هواداران قول داد به پرسپولیس برگشته و همه چیز را جبران می کند. البته برانکو در پاسخ گفت:«هر کسی از پرسپولیس رفت، دیگر راهی برای بازگشت ندارد.»با این حال پروسه بازگشت احمدزاده منتفی نشد. این بازیکن سپس سراغی از تراکتورسازی تبریز گرفت ولی این بار نیز، با حمله طرفداران تراکتور در فضای مجازی مواجه شد. آن ها با یادآوری مصاحبه های احمدزاده عنوان کردند وقتی پرسپولیس بودی، مدام برای تراکتور کری می خواندی و همه پل های پشت سرت را خراب کرده ای! به همین سادگی، شانس بازگشت به تراکتور هم از دست رفت تا فرشاد به هاله ای از سکوت پناه ببرد.اما شایعه جالبی شنیدیم. در کنار صنعت نفت آبادان، حالا فولاد خوزستان نیز با رقمی بسیار خوب به دنبال جذب گادوین منشا افتاده است. شنیدیم آن ها حالا به دنبال فرشاد احمدزاده هم هستند تا فرشاد احمدزاده را نیز به جمع تیم شان اضافه کنند. یعنی بازیکنانی که فصل قبل با پیراهن شماره ۱۰ و ۹۰ پرسپولیس بازی می کردند، در یک قدمی فولاد هستند؛ تیمی که هدایت آن را افشین قطبی برعهده دارد.منبع: خبرورزشی + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرشاد احمدزاده و گادوین منشا با هم به فولاد می‌روند! ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون