روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • همه جام‌ها را می‌خواهیم ؛کری خوانی ستاره برانکو پیش از جام حذفی برای حریفان پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همه جام‌ها را می‌خواهیم ؛کری خوانی ستاره برانکو پیش از جام حذفی برای حریفان پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

همه جام‌ها را می‌خواهیم ؛کری خوانی ستاره برانکو پیش از جام حذفی برای حریفان پرسپولیس

هافبک پرسپولیس گفت: با تمام احترامی که برای علی کریمی و تیم سپیدرود قائلم، باید این دیدار را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم. وی در ادامه با کر خوانی گفت به دنبال تمام جام ها هستیم.

نوشته کری خوانی ستاره برانکو پیش از جام حذفی برای حریفان پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک پرسپولیس گفت: با تمام احترامی که برای علی کریمی و تیم سپیدرود قائلم، باید این دیدار را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم. وی در ادامه با کر خوانی گفت به دنبال تمام جام ها هستیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس در خصوص آخرین شرایط خودش و این تیم در آستانه دیدار جام حذفی مقابل سپیدرود گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.* در آستانه دیدار مقابل سپیدرود آماده هستید؟سیامک نعمتی گفت: بله، خدا را شکر همه چیز خوب است. اردوی فوق العاده ای در قطر برگزار کردیم و بچه ها به لحاظ روحی و جسمی در شرایط ایده آلی به سر می برند و آماده ایم تا به مصاف سپیدرود برویم.* پرسپولیس در چند سال اخیر در جام حذفی نتایج خوبی کسب نکرده است.سیامک نعمتی گفت: هر دوره شرایط خاص خودش را دارد. امسال هدف ما گرفتن همه جام هاست. با تمام احترامی که برای علی کریمی و تیم سپیدرود قائلم، باید این دیدار را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم. هر چند برای این دیدار چند مصدوم و محروم داریم، ولی بقیه بچه ها آماده اند با تمام وجود به تیم کمک کنند.* این بازی در زمین چمن مصنوعی برگزار می شود، نمی ترسید تعداد مصدومان تان بیشتر شود؟سیامک نعمتی گفت: قبول دارم بازی در چمن مصنوعی دشوار است و امکان مصدومیت در آن بالاست، ولی قبلاً سابقه بازی در این زمین را داریم ضمن اینکه در روز های اخیر با تشخیص کادر فنی در چمن مصنوعی تمرین کردیم.* در روز های اخیر و در تمرینات از تو به عنوان هافبک دفاعی استفاده شد. ممکن است در بازی مقابل سپیدرود در این پست به میدان بروی؟ نمی دانم باید تا روز مسابقه صبر کنیم. در این دیدار کمال را در اختیار نداریم. کمال بازیکن بسیار مهمی برای تیم ما به حساب می آید، ولی هواداران نگران نباشند هر بازیکنی در ترکیب قرار بگیرد با جان و دل برای پرسپولیس بازی خواهد کرد تا تیم موفق شود.* در روز های اخیر با انتشار پست هایی برای هواداران ابراز دلتنگی کردی…سیامک نعمتی گفت: هواداران پرسپولیس بی نظیرند. همیشه در سرما و گرما و تحت هر شرایطی حامی ما هستند. تلاش همه بازیکنان خوشحالی آنهاست. ضمن اینکه مدت زیادی است بازی ها تعطیل شده و اردوی زمستانی ما در خارج از کشور بود به همین دلیل دلتنگ آن ها هستم و دوست دارم هر چه زودتر آن ها را در بازی های پرسپولیس ببینم.* اخیراً همه جا با شجاع دیده می شوی.سیامک نعمتی گفت: من با همه بازیکنان پرسپولیس ارتباط خوبی دارم، ولی خب پیش می آید با بعضی ها ارتباط بیشتری دارم و با آن ها بیرون بروم. شجاع پسر بسیار خوب و دوست داشتنی است و ارتباط صمیمی با او دارم، در واقع با شجاع مثل دو تا داداشیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همه جام‌ها را می‌خواهیم ؛کری خوانی ستاره برانکو پیش از جام حذفی برای حریفان پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون