روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس متهم به حمایت ویژه یک بازی هم از سازمان لیگ طلبکار شد! از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس متهم به حمایت ویژه یک بازی هم از سازمان لیگ طلبکار شد!

ازی یک هشتم نهایی سرخپوشان برابر سپیدرود در جام حذفی، روز پنجشنبه بدون حضور ملی پوشان برگزار می شود که ادامه ماجراهای نیم فصل اول است.

نوشته پرسپولیسِ متهم به حمایت ویژه یک بازی هم از سازمان لیگ طلبکار شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ازی یک هشتم نهایی سرخپوشان برابر سپیدرود در جام حذفی، روز پنجشنبه بدون حضور ملی پوشان برگزار می شود که ادامه ماجراهای نیم فصل اول است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حاشیه پیشروی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، برخی رقبا این تیم را به بهره مندی از «حمایت ویژه» مسئولان متهم می کردند.آنها معتقد بودند مثلا در فاز برنامه ریزی حمایت های زیادی از سرخپوشان شده و همه چیز را طوری چرخانده اند که کار برای این تیم راحت تر شود.یکی از مهم ترین مصداق های این فرضیه هم به تعویق افتادن بازی لیگی با پیکان و برگزاری مسابقه حذفی با نود ارومیه پیش از دیدار با السد بود.با این وجود پرسپولیس مجبور شد در ازای آن تغییر تاریخ، بازی با پیکان را در فیفادی و بدون حضور ملی پوشانش برگزار کند که اتفاق بی سابقه ای بود.همچنین حالا هم بازی یک هشتم نهایی سرخپوشان برابر سپیدرود در جام حذفی، روز پنجشنبه بدون حضور ملی پوشان برگزار می شود که ادامه ماجراهای نیم فصل اول است. به این ترتیب تیمی که به برخورداری از حمایت ویژه متهم می شد، فعلا یک بازی هم از سازمان لیگ طلبکار شده است! + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس متهم به حمایت ویژه یک بازی هم از سازمان لیگ طلبکار شد! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون