روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ ترافیک مهره های پرسپولیس در نیم فصل دوم؛ ترافیک عجیب در پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ ترافیک مهره های پرسپولیس در نیم فصل دوم؛ ترافیک عجیب در پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ ترافیک مهره های پرسپولیس در نیم فصل دوم؛ ترافیک عجیب در پرسپولیس

اگر برانکو ایوانکوویچ در نیم فصل اول به خاطر محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن و نیز جدایی تنی چند از نفرات اصلی با دردسر چینش بازیکنان در زمین مواجه بود، به نظر می رسد برای نیم فصل دوم این ترافیک مهره ها مخصوصا در بخش هجومی است که پروفسور را دچار سرگیجه خواهد کرد.

نوشته سرگیجه شیرین برانکو ؛ ترافیک عجیب در پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اگر برانکو ایوانکوویچ در نیم فصل اول به خاطر محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن و نیز جدایی تنی چند از نفرات اصلی با دردسر چینش بازیکنان در زمین مواجه بود، به نظر می رسد برای نیم فصل دوم این ترافیک مهره ها مخصوصا در بخش هجومی است که پروفسور را دچار سرگیجه خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : نگاهی به لیست سرخپوشان پرسپولیس در دور برگشت به وضوح نشان می دهد که بعضی از ستاره های سرشناس این تیم از همین حالا باید خودشان را برای نیمکت نشینی آماده کنند. این مسئله به ویژه در خط میانی کاملا ملموس است و برانکو هر بار برای انتخاب ترکیب اصلی باید قید برخی از مهم ترین بازیکنانش را بزند.دروازه و خط دفاع را کنار بگذارید و فرض کنید پرسپولیس در نیم فصل دوم هم با سیستم ۲-۴-۴ لوزی به میدان خواهد رفت. در این صورت تکلیف تنها هافبک دفاعی تیم روشن است و کمال کامیابی نیا باید در این پست بازی کند. در مورد ۲مهاجم هم احتمالا دیر یا زود ترکیب علی علیپور و ماریو بودیمیر شکل خواهد گرفت. برانکو با این همه اصرار هموطن خودش را به تهران نکشانده که او را نیمکت نشین کند. به این ترتیب بودیمیر اگر حداقل شرایط را داشته باشد، به زودی فیکس خواهد شد.با این اوصاف تنها ۳ پست در خط میانی باقی می ماند؛ یعنی وینگرهای چپ و راست و هافبک بازیساز. برانکو برای این ۳ پست، حداقل ۶ بازیکن باکیفیت و مدعی در اختیار دارد: مهدی ترابی، سروش رفیعی، احمد نوراللهی، بشار رسن، امید عالیشاه و سیامک نعمتی! تازه به این نفرات می توان مهدی شریفی را هم اضافه کرد که بنا به ادعای خود برانکو قابلیت بازی در کناره های خط میانی را دارد. با وجود این حتی بدون درنظر گرفتن شریفی، برانکو باید ۳بازیکن را از این جمع حذف کند که انتخاب بسیار دشوار و بی رحمانه ای خواهد بود.فرض کنید قرار باشد سیامک نعمتی که در دور رفت عصای دست برانکو بود و حتی گل صعود سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا را زد روی نیمکت بنشیند و یا این اتفاق در مورد یکی مثل امید عالیشاه رخ بدهد که بهترین پاسور و گل ساز لیگ هجدهم بوده است. نیمکت نشینی ترابی و سروش هم به همین اندازه عجیب خواهد بود و این مسئله نشان می دهد برانکو بعد از گذراندن ماه های سخت تنگدستی، حالا با دردسر جا دادن بحر در کوزه مواجه شده است! البته که تعداد مسابقات زیاد است و بالاخره بازی به همه مدعیان خواهد رسید اما جای این نگرانی وجود دارد که برخی از بازیکنان اسمی و باکیفیت تیم تحمل نیمکت نشینی را نداشته باشند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ ترافیک مهره های پرسپولیس در نیم فصل دوم؛ ترافیک عجیب در پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×