روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی با کشیدگی عضله در ناحیه زیر شکم روبه‌رو شده است از منبع پارس فوتبال. "

سیدجلال حسینی با کشیدگی عضله در ناحیه زیر شکم روبه‌رو شده است

میزان مصدومیت کاپیتان تیم پرسپولیس مشخص شد اما این بازیکن همراه با سایر بازیکنان به رشت می رود.

نوشته آخرین وضعیت مصدومیت سیدجلال ؛ کاپیتان سپیدرود را از دست داد؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

میزان مصدومیت کاپیتان تیم پرسپولیس مشخص شد اما این بازیکن همراه با سایر بازیکنان به رشت می رود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که با درد در ناحیه شکم روبرو شده بود، بعد از انجام تست های پزشکی میزان مصدومیتش مشخص شد.جواب عکسبرداری از شکم کاپیتان تیم پرسپولیس نشان دهنده این است که سیدجلال حسینی با کشیدگی عضله در ناحیه زیر شکم روبه رو شده اما فردا همراه با سایر بازیکنان پرسپولیس راهی شهر رشت خواهد شد تا در صورت صلاحدید کادر فنی مقابل سپیدرود در جام حذفی به میدان برود.کادر پزشکی پرسپولیس در تلاش هستند تا حسینی را به بازی روز پنج شنبه برسانند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی با کشیدگی عضله در ناحیه زیر شکم روبه‌رو شده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×