روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازیکنان جدید باید نقش خود را در غیاب بازیکنان اصلی نشان دهند از منبع پارس فوتبال. "

بازیکنان جدید باید نقش خود را در غیاب بازیکنان اصلی نشان دهند

مهاجم سالهای نچندان دور پرسپولیس می گوید رقیبان اصلی پرسپولیس در لیگ برتر دو تیم سپاهان و پدیده هستند.

نوشته بازی با سپیدرود بهترین فرصت برای درخشش بازیکنان جدید پرسپولیس ؛ سرخپوشان به دنبال طلسم شکنی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم سالهای نچندان دور پرسپولیس می گوید رقیبان اصلی پرسپولیس در لیگ برتر دو تیم سپاهان و پدیده هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پایان رأفت ، مهاجم اسبق پرسپولیس درخصوص بازی حساس سرخپوشان مقابل سپیدرود در جام حذفی با ما به گفتگو نشست.شما سابقه قهرمانی با پرسپولیس در جام حذفی را دارید؟ بله، یادش به خیر در فینال با استقلال مساوی بودیم، اما من، کاظم محمودی را دریبل زدم و افشین پیروانی را صاحب توپ کردم که افشین هم با ضربه ای زیبا گل پیروزی تیم مان را به ثمر رساند و ما قهرمان جام حذفی شدیم. در آن سال ما هم قهرمان لیگ شدیم و هم قهرمان جام حذفی.پرسپولیس چند سال است که قهرمان جام حذفی نشده. این بار سرخپوشان می توانند در این خصوص طلسم شکنی کنند؟ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر بهترین نتایج را گرفته و قهرمان شده و هوادارانش را شاد کرده، اما این بار باید در جام حذفی هم طلسم شکنی کند.اما برانکو برخی بازیکنانش را مقابل سپیدرود در رشت در اختیار ندارد؟ بدون شک بازی سختی پیش روی پرسپولیس است، اما بالاخره بازیکنان جدید که تازه به تیم پیوسته اند باید نقش خود را در غیاب بازیکنان اصلی نشان دهند تا ثابت کنند در حد پرسپولیس هستند.پرسپولیس می تواند مانند فصل قبل قهرمان شود؟ پرسپولیس با برانکو شخصیت قهرمانی خوبی پیدا کرده و نشان داده با سرمربی کرواتش برای قهرمانی شایسته ترین تیم است. برای قهرمانی به نظرم سپاهان و پدیده رقبای جدی هستند، اما پرسپولیس با باز شدن پنجره نقل و انتقالات حتماً می تواند بهترین شرایط را برای قهرمانی مجدد داشته باشد.خبرورزشی + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازیکنان جدید باید نقش خود را در غیاب بازیکنان اصلی نشان دهند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×