روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • منشا ؛ یک باشگاه قطری به دنبال گادوین منشا ؛پیشنهاد جذاب تیم قطری برای ستاره پرسپولیس!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " منشا ؛ یک باشگاه قطری به دنبال گادوین منشا ؛پیشنهاد جذاب تیم قطری برای ستاره پرسپولیس! از منبع پارس فوتبال. "

منشا ؛ یک باشگاه قطری به دنبال گادوین منشا ؛پیشنهاد جذاب تیم قطری برای ستاره پرسپولیس!

مهاجم نیجریه ای و سابق پرسپولیس از یک باشگاه قطری صاحب پیشنهاد شده است.

نوشته پیشنهاد جذاب تیم قطری برای ستاره مغضوب برانکو! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم نیجریه ای و سابق پرسپولیس از یک باشگاه قطری صاحب پیشنهاد شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گادوین منشا بالاخره از پرسپولیس جدا شد تا در تیم های دیگری به دنبال سرنوشتش باشد. او به دو تیم لیگ برتری نزدیک شده بود؛ فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان، اما تصمیم گیری در این مورد را به آینده واگذار کرد.با این حال شنیدیم یک باشگاه قطری در لیگ ستارگان، خواهان جذب منشا شده و حاضر است پول خوبی برای یک فصل و نیم حضور به این بازیکن پرداخت کند. نمایش درخشان منشا در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده این باشگاه قطری با رقمی حدود ۶۵۰ هزار دلار دنبال مهاجم نیجریه ای باشد.اگر با وجود چنین پیشنهادی، منشا راضی به ادامه بازی در لیگ ایران شد، تعجب نکنید، زیرا رقم پیشنهاد یکی از تیم های لیگ برتری به او، از ۶۵۰ هزار دلار هم بیشتر است! + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " منشا ؛ یک باشگاه قطری به دنبال گادوین منشا ؛پیشنهاد جذاب تیم قطری برای ستاره پرسپولیس! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×