روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس و راه سخت برای قهرمانی در جام حذفی ؛مدعیان قهرمانی جلوی راه برانکو در جام حذفی!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس و راه سخت برای قهرمانی در جام حذفی ؛مدعیان قهرمانی جلوی راه برانکو در جام حذفی! از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس و راه سخت برای قهرمانی در جام حذفی ؛مدعیان قهرمانی جلوی راه برانکو در جام حذفی!

پرسپولیسی ها برای شروع نیم فصل دوم، از رشت و در جام حذفی کار را استارت بزنند. خبر بد اما برای هوادارن پرسپولیس این است که پرسپولیس راه سختی را تا رسیدن به فینال جام حذفی پیش رو دارد.

نوشته خبر بد برای هواداران پرسپولیس از جام حذفی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیسی ها برای شروع نیم فصل دوم، از رشت و در جام حذفی کار را استارت بزنند. خبر بد اما برای هوادارن پرسپولیس این است که پرسپولیس راه سختی را تا رسیدن به فینال جام حذفی پیش رو دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به نیم فصل اول با تغییرات نسبتا زیادی در لیست خود مواجه شده و برای حضور در جام حذفی، مهیای بازگشت به میادین است.سرخپوشان تهرانی از زمانی که برانکو را روی نیمکت شان می بینند، در جام حذفی چندان توفیقی به دست نیاورده اند؛ یکبار حذف در اصفهان و مقابل ذوب آهن، بار دیگر حذف برابر قشقایی شیراز و فصل قبل نیز، حذف شدن از رقابت ها به خاطر شکست در ضربات پنالتی آن هم مقابل صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی.حالا و در بازگشت به جام حذفی، برانکو ایوانکویچ امیدوار است بتواند طلسم این ناکامی ها را بشکند و برای یکبار هم شده، قهرمانی در این تورنمنت جذاب و پر از شگفتی را تجربه کند. صعود داماش ایرانیان به فینال جام حذفی، بخش بزرگی از این شگفتی ها بود و حالا همه در انتظار برانکو هستند.البته راه پرسپولیس واقعا سخت به نظر می رسد؛ ابتدا بازی با سپیدرود در رشت. در صورت پیروزی، جدال با پدیده مشهد که یک مدعی است و باز هم در صورت صعود، تقابل با سپاهان و امیر قلعه نویی در نیمه نهایی! + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس و راه سخت برای قهرمانی در جام حذفی ؛مدعیان قهرمانی جلوی راه برانکو در جام حذفی! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون