روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هر کجا برانکو صلاح بداند بازی می کنم ؛ باید تا پای جان برای پرسپولیس بجنگم!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هر کجا برانکو صلاح بداند بازی می کنم ؛ باید تا پای جان برای پرسپولیس بجنگم! از منبع پارس فوتبال. "

هر کجا برانکو صلاح بداند بازی می کنم ؛ باید تا پای جان برای پرسپولیس بجنگم!

قرار است برای بازی روز پنجشنبه پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت در جام حذفی، یک مدافع، جای خالی هافبک های این تیم را پر کند و به جای پست تخصصی خودش، در پست هافبک دفاعی به میدان برود.

نوشته از خود گذشتگی ستاره برانکو برای پرسپولیس : تا پای جان برای پرسپولیس می جنگم! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

قرار است برای بازی روز پنجشنبه پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت در جام حذفی، یک مدافع، جای خالی هافبک های این تیم را پر کند و به جای پست تخصصی خودش، در پست هافبک دفاعی به میدان برود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شایان مصلح بازیکنی است که در تمرینات روز های اخیر نیز، هافبک دفاعی بود و برانکو به او دستور داده در شرایطی که محسن ربیع خواه مصدوم شده، کمال کامیابی نیا محروم است و احمد نوراللهی همراه با تیم ملی بوده و طبیعتا برای بازی، خسته خواهد بود، بتواند نقش هافبک میانی را بازی کند.این بازیکن گفت:«سرمربی تیم ما، آدم باهوشی است و این موضوع را بار ها به اثبات رسانده است. نه تنها من، بلکه خیلی از بازیکنان پرسپولیس که زیر نظر برانکو کار می کنند یا در گذشته کار می کردند، به خاطر مصلحت تیم، مجبور به تغییر پست شدند و همیشه این پرسپولیس بوده که با موفقیت از چنین تست هایی بیرون آمده است. من هم خارج از این سیستم نیستم و هر جا سرمربی تیم لازم بداند، بازی خواهم کرد.»شایان مصلح اضافه کرد:«سابقه بازی در هافبک میانی را در همین تیم پرسپولیس دارم و با علم به همین موضوع، برانکو از من خواست در دیدار تدارکاتی برابر ماشین سازی هم، به عنوان هافبک دفاعی بازی کنم. بعد از آن دیدار از من تعریف کرد وگفت وظایفم را به خوبی انجام دادم. خوشحال می شوم اگر بتوانم در هر پستی برای تیمم به میدان بروم و خوشحالم از اینکه مورد توجه هواداران و اعتماد کادرفنی هستم. ان شاءالله بتوانم هواداران پرسپولیس را سربلند کنم.»از شایان مصلح در مورد بازگشت به رشت و بازی برابر تیم سابقش یعنی سپیدرود پرسیدیم که گفت:«همیشه بازی کردن با تیمی که در آن رشد کرده اید، سخت است، ولی من پیراهن پرسپولیس را به تن دارم و باید برای تیمم تا پای جان بجنگم. مطمئن باشید با تمرکز بالا و شرایط فنی خوب به میدان می روم تا بتوانم به پرسپولیس و برانکو در جهت برنامه هایی که دارند، کمک کنم. فرقی نمی کند دفاع چپ باشم یا هافبک دفاعی و یا حتی نیمکت نشین، همیشه دوست دارم حامی تیم باشم و حتی اگر یک دقیقه بازی می کنم، در پرسپولیس مفید واقع شوم.» + 2 - 1

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هر کجا برانکو صلاح بداند بازی می کنم ؛ باید تا پای جان برای پرسپولیس بجنگم! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون