روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد ؛ بهترین خبر ممکن از فوق ستاره! پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد ؛ بهترین خبر ممکن از فوق ستاره! پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد ؛ بهترین خبر ممکن از فوق ستاره! پارس فوتبال

شایعه جدایی بیرانوند با اعلام علاقه او برای ادامه حضور در سنگر پرسپولیس و در اختیار داشتن شماره یک این تیم پایان یافت.

نوشته یک خبر فوق العاده برای برانکو و پرسپولیسی ها ؛ بهترین خبر ممکن از فوق ستاره! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شایعه جدایی بیرانوند با اعلام علاقه او برای ادامه حضور در سنگر پرسپولیس و در اختیار داشتن شماره یک این تیم پایان یافت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علیرضا بیرانوند که گفته می شد در نقل و انتقالات زمستانی و در پایان دیدارهای ایران در جام ملت های آسیا احتمالا با جدایی از پرسپولیس راهی یکی از لیگ های اروپایی خواهد شد به این موضوع پاسخ داد و اعلام کرد در شرایط فعلی قصد ترک تیم و جستجوی رویای خود را ندارد.دروازه بان ملی پوش پرسپولیس که بعد از نمایش موفق در جام جهانی روسیه پیش بینی می شد راهی لیگ اروپایی شود و در این راه صحبت از پیشنهاداتی برای او از لیگ ترکیه و … شده بود، با این تیم برای ادامه همکاری به توافق دست یافت. علیرضا بیرانوند در ادامه اعلام کرده بود با توجه به شرایط حساس پرسپولیس و همچنین محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه دلش به این جدایی رضایت نداده و خواهان حضور در این تیم شده است. او اما پیش از جام ملت های آسیا بار دیگر درگیر ماجرای مربوط به شایعات نقل و انتقالاتی شد و اینبار نیز از ترکیه و تیم های حاضر در این کشور به عنوان مقصد او یاد می شد و انگلیس و ایتالیا نیز دیگر گزینه هایی بودند که شایعات نقل و انتقالاتی حول او را داغ می‎کردند.با این حال علیرضا بیرانوند پیش از شروع نقل و انتقالات زمستانی و در شرایطی که در خصوص آینده دروازه بانی پرسپولیس نیز گمانه زنی زیادی درباره حضور رشید مظاهری، علیرضا حقیقی و همچنین محمد رضا اخباری می شد، اعلام کرد تا پایان دیدارهای تیم ملی در جام ملت های آسیا به این موضوع فکر نخواهد کرد و تمام تمرکز خود را روی دیدارهای ایران و موفقیت در این رقابت ها قرار داده است.شماره یک تیم ملی که در جام ملت های آسیا ۵ کلین شیت تا نیمه نهایی جام ملت ها به جا گذاشته بود و نمایش درخشانی مقابل عراق و همچنین عمان از او به جا مانده بود، در بازی مقابل ژاپن با دریافت سه گل به کار پایان داد تا تیم ملی با حذف از این رقابت ها به کار پایان دهد.با پایان جام ملت ها همه منتظر این بودند تا از تصمیم نهایی علیرضا بیرانوند در خصوص آینده اش در پرسپولیس مطلع شوند. دروازه بان ملی پوش پرسپولیس که از سوی برانکو ایوانکوویچ برای جدال با سپیدرود با استراحت مواجه شده، اعلام کرد که قصد جدایی از این تیم را در این مقطع ندارد و همچنان علاقمند به ادامه حضور در جمع سرخپوشان است تا سومین مقطع شایعاتی خروج خود را پرسپولیس را نیز اینچنین پایان دهد. او پیش از این در پایان لیگ شانزدهم اعلام کرد که قصد جدایی از پرسپولیس را دارد و در ابتدای این فصل نیز این موضوع بار دیگر شدت گرفت و اکنون در نیم فصل این ماجرا به سومین مرتبه کشیده شد که هر بار با اعلام علاقه او برای ادامه حضور در سنگر پرسپولیس و در اختیار داشتن شماره یک این تیم پایان یافت. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد ؛ بهترین خبر ممکن از فوق ستاره! پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون