روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مطمئنأ پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که با بازی کردن در آن می‌شود به رویاهای بزرگ رسید

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مطمئنأ پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که با بازی کردن در آن می‌شود به رویاهای بزرگ رسید از منبع پارس فوتبال. "

مطمئنأ پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که با بازی کردن در آن می‌شود به رویاهای بزرگ رسید

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس اعلام کرد علیرغم پیشنهاداتی که داشته، ترجیح می دهد در این مقطع به کار خود در تیم ادامه دهد.

نوشته قول جذاب ستاره ملی پوش به پرسپولیسی ها ؛ آب پاکی ستاره برانکو روی دست مشتریانش اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس اعلام کرد علیرغم پیشنهاداتی که داشته، ترجیح می دهد در این مقطع به کار خود در تیم ادامه دهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با پایان جام ملت ها همه منتظر این بودند تا از تصمیم نهایی علیرضا بیرانوند در خصوص آینده اش در پرسپولیس مطلع شوند. دروازه بان ملی پوش پرسپولیس که از سوی برانکو ایوانکوویچ برای جدال با سپیدرود با استراحت مواجه شده، امروز اعلام کرد که قصد جدایی از این تیم را در این مقطع نداد و همچنان علاقمند به ادامه حضور در جمع سرخپوشان است تا سومین مقطع شایعاتی خروج خود را پرسپولیس را نیز اینچنین پایان دهد. او پیش از این در پایان لیگ شانزدهم اعلام کرد که قصد جدایی از پرسپولیس را دارد و در ابتدای این فصل نیز این موضوع بار دیگر شدت گرفت و اکنون در نیم فصل این ماجرا به سومین مرتبه کشیده شد که هر بار با اعلام علاقه او برای ادامه حضور در سنگر پرسپولیس و در اختیار داشتن شماره یک این تیم پایان یافت.علیرضا بیرانوند در پیام خود خطاب به هواداران درباره تصمیم خود نوشته است:بعد از مسابقات جام جهانی بحث های زیادی در مورد لژیونر شدنم مطرح گردید که بخاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس منتفی شد. این مسائل از پایان نیم فصل شروع و هنوز ادامه دارد و پیشنهاداتی از چند باشگاه خارجی ارائه شد که تصمیم گرفتم تا پایان مسابقات تمام تمرکزم روی بازی های تیم ملی باشد و از صحبت در این مورد امتناع نمایم. حال پس از اتمام مسابقات تیم ملی و باتوجه به شرط فسخ در قرارداد و وجود پیشنهادات باید تصمیمی در این مورد گرفته می شد .من همیشه تصمیمات بزرگی زندگی رو با دلم گرفتم، لطف و محبت شما هواداران عزیز، مدیریت و کادرفنی باشگاه مانع از آن شد که تصمیمی متعارض با منافع باشگاه بگیرم و پرسپولیس بزرگ را بخاطر منافع مادی ترک کنم؛ مطمئنأ پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که با بازی کردن در آن می شود به رویاهای بزرگ رسید، تا جایی که توان دارم در راستای اهداف باشگاه با قدرت ادامه می دهم و برای سربلندی وطن و شما هواداران عزیز تلاش خواهم کرد.طبق شنیده ها شرط فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس مبلغ ۶۰۰ هزار دلار بوده که بعید بود در شرایط فعلی و در نقل و انتقالات زمستانی باشگاهی در اروپا راضی به پرداخت این مبلغ برای در اختیار گرفتن دروازه بان می شد. موضوعی که در نهایت باعث شد تا این دروازه بان ملی پوش و موفق در جمع سرخپوشان، تصمیم به ادامه حضور در این باشگاه بگیرد. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مطمئنأ پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که با بازی کردن در آن می‌شود به رویاهای بزرگ رسید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×