روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ رونمایی از بازیکنان جدید دو تیم در جدال جذاب پرسپولیس و سپیدرود در جام حذفی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ رونمایی از بازیکنان جدید دو تیم در جدال جذاب پرسپولیس و سپیدرود در جام حذفی از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ رونمایی از بازیکنان جدید دو تیم در جدال جذاب پرسپولیس و سپیدرود در جام حذفی

حضور پرسپولیسی های سابق در تیم سپیدرود جدال آخر هفته دو تیم را در جام حذفی جذب خواهد کرد.

نوشته در انتظار سورپرایز ؛ رونمایی برانکو از چهره های جدید پرسپولیس در جام حذفی! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حضور پرسپولیسی های سابق در تیم سپیدرود جدال آخر هفته دو تیم را در جام حذفی جذب خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : همین که علی کریمی در یک سوی میدان ایستاده است بازی سپیدرود و پرسپولیس را جذاب می کند. تیم سپیدرود این هفته به مصاف پرسپولیس می رود. تیمی متحول شده و احتمالا پُرقدرت تر از نیم فصل اول.علی کریمی که بیشتر به جذب بازیکنان سابق پرسپولیس پرداخته می تواند بازی آخر هفته را جذاب و جالب تر کند. تیم سپیدرود که حالا با توجه به یارگیری های صورت گرفته و وضعیت مصدومانش، با ترکیبی متفاوت به میدان خواهد رفت می تواند شرایط متفاوتی را برای فوتبال رشت رقم بزند.حسین ابراهیمی و میلاد شیخ سلیمانی که این روزها به مصدومیت دست وپنجه نرم می کنند، هر دو از نفرات اصلی کریمی در نیم فصل اول بودند و حالا به نظر می رسد بازی با پرسپولیس را از دست داده اند. هر چند که باید علی عباسی را هم به لیست مصدومان سپیدرود اضافه کرد.البته سپیدرود فهرست شلوغی در نقل وانتقالات زمستانی داشت. آنها تا الان رومانی چاچوآ، پیام صادقیان، لوکا نزادزه، امیر منصوریان، محمد علیزاده و حمیدرضا طاهرخانی و چند بازیکن رده امید و جوانان را جذب کرده اند که می توانند جایگزین مصدومان این تیم باشند.با این شرایط در بازی با پرسپولیس از سپیدرودی جدید رونمایی می شود که علاوه بر جذب نفرات جدید، چند بازیکن پرسپولیسی را به لیست خود اضافه کرده تا تقابل تیم علی کریمی با شاگردان برانکو بیش از پیش حساس شود.بدون شک شروع نیم فصل دوم با توجه به نتایج ضعیفی که سپیدرود در نیم فصل اول کسب کرد کار سختی است اما اگر نفرات جدید بتوانند این تیم را از باتلاق بیرون بکشند چه بسا این راه دشوار به بقا در لیگ برتر ختم شود. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ رونمایی از بازیکنان جدید دو تیم در جدال جذاب پرسپولیس و سپیدرود در جام حذفی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×