روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ترابی نزدیک ترین فرد به مهدی طارمی ؛پرسپولیس و خرید شبیه ترین فرد به مهدی طارمی!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ترابی نزدیک ترین فرد به مهدی طارمی ؛پرسپولیس و خرید شبیه ترین فرد به مهدی طارمی! از منبع پارس فوتبال. "

ترابی نزدیک ترین فرد به مهدی طارمی ؛پرسپولیس و خرید شبیه ترین فرد به مهدی طارمی!

پرسپولیس بعد از واگذاری مهدی طارمی به الغرافه قطر دایماً و به شکلی غیر محسوس در پی مهاجمی در حد و اندازه طارمی بود و مهدی ترابی ۲۴ ساله و پر نشاط نزدیک ترین فرد و متاع به چنان موجودی است.

نوشته پرسپولیس و خریدِ شبیه ترین فرد به مهدی طارمی! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس بعد از واگذاری مهدی طارمی به الغرافه قطر دایماً و به شکلی غیر محسوس در پی مهاجمی در حد و اندازه طارمی بود و مهدی ترابی ۲۴ ساله و پر نشاط نزدیک ترین فرد و متاع به چنان موجودی است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : راندمان پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ هجدهم و همچنین چگونگی حضورش در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا از مسائلی است که می تواند ترابی را چنان شارژ و موفق نگه دارد که وی یک بار دیگر کوچ به یک کشور خارجی و لژیونر شدن را به ته افکارش سوق بدهد و آن را دغدغه اول خود نینگارد.برای قضاوت نهایی در این باره زود است ولی قدر مسلم اینکه پرسپولیس بعد از واگذاری مهدی طارمی به الغرافه قطر دایماً و به شکلی غیر محسوس در پی مهاجمی بوده که در قواره های فیزیکی او و همانقدر جنگنده و فرصت شناس باشد و ضربات درون ۱۸ قدم را با هر دو پا و سر به گونه ای بنوازد که طارمی می نواخت و مهدی ترابی ۲۴ ساله و پر نشاط نزدیک ترین فرد و متاع به چنان موجودی است. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ترابی نزدیک ترین فرد به مهدی طارمی ؛پرسپولیس و خرید شبیه ترین فرد به مهدی طارمی! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون