روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بیرانوند با کلاه در تمرین حاضر شد ؛ تقلید جالب علیرضا بیرانوند از مهدی رحمتی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بیرانوند با کلاه در تمرین حاضر شد ؛ تقلید جالب علیرضا بیرانوند از مهدی رحمتی از منبع پارس فوتبال. "

بیرانوند با کلاه در تمرین حاضر شد ؛ تقلید جالب علیرضا بیرانوند از مهدی رحمتی

دروازه بان پرسپولیس امروز با توجه به سرمای هوای تهران با کلاه در تمرین حاضر شد و انتشار تصویری از او با اعلام شباهت با دروازه بان استقلال همراه بوده است.

نوشته تقلید جالب علیرضا بیرانوند از مهدی رحمتی + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دروازه بان پرسپولیس امروز با توجه به سرمای هوای تهران با کلاه در تمرین حاضر شد و انتشار تصویری از او با اعلام شباهت با دروازه بان استقلال همراه بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علیرضا بیرانوند که بعد از حذف تیم ملی و بازگشت به تهران اکنون خود را مهیای حضور در ترکیب پرسپولیس در اولین بازی نیم فصل دوم می کند، طی روزهای اخیر به شدت مورد توجه هم تیمی هایش بوده و خصوصا تیپ او با کلاه عجیب دستمایه شوخی دیگر بازیکنان شده است.علیرضا بیرانوند در تمرین امروز نیز با توجه به سرمای هوا با کلاه در تمرین حاضر شد و انتشار تصویری از او که با مهدی رحمتی شباهت داشت اکنون بار دیگر او را مورد توجه بازیکنان تیمش قرار داده و از او به عنوان بدل مهدی رحمتی در تیم خود یاد کرده اند.دروازه بان شماره یک پرسپولیس بعد از اینکه دیدار رفت مقابل پدیده مشهد را از دست داده، امیدوار است در تهران مقابل شاگردان یحیی گل محمدی فرصت بازی به دست بیاورد. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بیرانوند با کلاه در تمرین حاضر شد ؛ تقلید جالب علیرضا بیرانوند از مهدی رحمتی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون