روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کمال کامیابی‌نیا ؛ واکنش کمال کامیابی‌نیا به اظهارات محمد تقوی ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کمال کامیابی‌نیا ؛ واکنش کمال کامیابی‌نیا به اظهارات محمد تقوی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

کمال کامیابی‌نیا ؛ واکنش کمال کامیابی‌نیا به اظهارات محمد تقوی ؛ پارس فوتبال

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت های تقوی نه تنها منطقی نیست بلکه بیشتر شبیه صحبت های هواداران است نه یک مربی و کارشناس فوتبال.

نوشته کامیابی نیا :مگر گناه کردیم که به فینال آسیا رسیدیم! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت های تقوی نه تنها منطقی نیست بلکه بیشتر شبیه صحبت های هواداران است نه یک مربی و کارشناس فوتبال. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کمال کامیابی نیا ، در خصوص اظهارات محمد تقوی مربی پیشین تیم تراکتورسازی تبریز که گفته بود بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در مدارس پخش شد و به همین دلیل برخی از مدیران منافع باشگاهی را به منافع ملی ترجیح داده اند، گفت:متأسفانه در کشور ما شرایط به گونه ای شده که موفقیت های پرسپولیس و رفتن ما با آن شرایط سخت به فینال لیگ قهرمانان آسیا بهانه ای شده تا همه بخواهند ناکامی هایشان را به این موضوع ربط بدهند. آقای تقوی یکی از اهالی فوتبال است و صحبت هایی که مطرح کرده صحبت های منطقی و درستی نیست چرا که این اظهارات بیشتر شبیه صحبت های هواداران است نه یک پیشکسوت و کارشناس فوتبال.کمال کامیابی نیا ادامه داد:آقای تقوی مدعی شده که برخی از هواداران یک تیم که به احتمال فراوان منظورش پرسپولیس بوده با همراهی برخی رسانه ها به دنبال شکست تیم ملی بودند، اما همیشه ثابت شده که هواداران پرسپولیس در سخت ترین و حساس ترین شرایط پشتیبان تیم ملی بوده اند و با وجود برخی مسائل هیچگاه حمایت شان از تیم ملی را برنداشته اند و من تعجب می کنم که چرا او این صحبت ها را مطرح کرده است و مشخص نیست که برای این صحبت ها دلیل قانع کننده ای هم دارد یا نه.بازیکن تیم پرسپولیس افزود:نمی دانم چرا موفقیت پرسپولیس در چند سال اخیر و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اینقدر باعث ناراحتی برخی ها شده که چنین اظهاراتی انجام می دهند. مشخص نیست حالا که بازی های جام ملت های آسیا تمام شده و تیم ها درگیر آماده سازی برای لیگ برتر هستند چرا آقای تقوی این حرف ها را مطرح کرده است. او مدعی شده که به دلیل پخش بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، وفاق ملی زیر سؤال رفته، اما سؤال من از او این است که ما مگر گناه کردیم که به فینال آسیا رسیدیم که حالا باید این صحبت ها را مطرح کند؟ او مدعی شده که برخی از مدیران علاقه خاصی به پرسپولیس دارند و صحبت از لطف به ما کرده، اما همه می دانند که ما چه سختی های در نیم فصل اول داشتیم و کمترین دریافتی را بین سایر بازیکنان تیم های دیگر لیگ برتری داشتیم. متأسفانه هر روز اظهارنظر جدیدی در این خصوص مطرح می شود، اما امیدوارم دیگر شاهد مطرح شدن چنین مسائل بی پایه و اساسی نباشیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کمال کامیابی‌نیا ؛ واکنش کمال کامیابی‌نیا به اظهارات محمد تقوی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×