روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بودیمیر ؛ پرسپولیس از چه راهی دلار برای بودیمیر به کرواسی فرستاد؟ از منبع پارس فوتبال. "

بودیمیر ؛ پرسپولیس از چه راهی دلار برای بودیمیر به کرواسی فرستاد؟

یکی از سایت های ورزشی در کشور کرواسی مدعی شده باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم جدید خود ۷۵۰ هزار دلار هزینه پرداخت کرده است. اما اطلاعات جدید نشان می دهد ادعای سایت jutarnji دروغ بزرگی بوده است.

نوشته اسناد جدید از دروغ ناجوانمردانه علیه خرید بزرگ پرسپولیس ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یکی از سایت های ورزشی در کشور کرواسی مدعی شده باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم جدید خود ۷۵۰ هزار دلار هزینه پرداخت کرده است. اما اطلاعات جدید نشان می دهد ادعای سایت jutarnji دروغ بزرگی بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس از روز گذشته (دوشنبه) تا به حال، درگیر یک پرونده مهم شده است. سایت jutarnji کرواسی مدعی است تیم دینامو زاگرب در نقل وانتقال های زمستانی ۲۰۱۹ میلادی فقط ۷۵۰ هزار یورو بابت فروش ماریو بودیمیر به پرسپولیس درآمدزایی کرده است.بر اساس این گزارش، ماریو بودیمیر تنها بازیکن دینامو زاگرب بود که در ماه ژانویه باعث درآمدزایی برای این تیم شد. به احتمال فراوان منظور سایت مذکور از درآمدزایی ۷۵۰ هزار یورویی، باقی مانده طلب بودیمیر بوده که مهاجم پرسپولیس قید آن را زده است.اما یکی از وکلای سرشناس فوتبال ایران، در خصوص خبری که در سایت jutarnji منتشر شد، دو موضوع مهم را مطرح کرده است. اول اینکه فرایند نقل و انتقال بازیکن آزاد با نحوه جذب بازیکنی که قرارداد دارد در سیستم TMS فرق می کند. برای بازیکن دارای قرارداد که پول فسخ قراردادش به باشگاه مبدا پرداخت می شود، توافق سه جانبه تنظیم می شود و در حالی که برای جذب بودیمیر، خبری از این موضوع نبود. در ثانی، پرسپولیس پول خودش را به خاطر تحریم ها و بسته بودن سوییفت و SAP در ایران نتوانسته از AFC دریافت کند، آن وقت ٧۵٠ هزار دلار را چطوری به زاگرب فرستاده است؟با توجه به اطلاعات، می توان گفت ادعای سایت jutarnji دروغ بزرگ و ناجوانمردانه ای بوده است. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بودیمیر ؛ پرسپولیس از چه راهی دلار برای بودیمیر به کرواسی فرستاد؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×