روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باشگاه الاهلی عربستان برای جذب برانکو درخواست نداده است از منبع پارس فوتبال. "

باشگاه الاهلی عربستان برای جذب برانکو درخواست نداده است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: می توانستیم منشا را نیم فصل نگه داریم، پولش را بدهیم. ولی منشا نیمکت نشین می شد و می شد آفت تیم و همه مسائل را خراب می کرد.

نوشته سرپرست باشگاه پرسپولیس تکذیب کرد : به هیچ وجه این خبر صحت ندارد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: می توانستیم منشا را نیم فصل نگه داریم، پولش را بدهیم. ولی منشا نیمکت نشین می شد و می شد آفت تیم و همه مسائل را خراب می کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ایرج عرب در خصوص اینکه باز هم امروز اعلام شد که باشگاه الاهلی عربستان برای جذب برانکو درخواست داده اظهار داشت:به هیچ وجه این مسئله صحت ندارد من با صراحت و با صدای بلند اعلام می کنم که چنین مسئله ای وجود ندارد و هواداران خیاشان راحت باشد.ایرج عرب درباره پیوستن گادوین منشا به استقلال عنوان کرد:نظر خاصی روی این مسئله ندارم.سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که خیلی ها اعتقاد دارند منشا به خاطر محدودیت مالی باشگاه پرسپولیس از این تیم جدا شد و به استقلال پیوست گفت:این مسئله اصلا صحت ندارد. خود برانکو رسما در مصاحبه ای اعلام کرد منشا را نمی خواهد. ما هیچ محدودیت مالی در خصوص منشا نداشتیم و آنقدر پول داشتیم که به او بدهیم تا از پرسپولیس برود. حتی مقداری هم از پول نیم فصل دوم را به او دادیم تا او را آزاد کنیم.ایرج عرب تاکید کرد:بحث جدایی منشا از پرسپولیس یک بحث کاملا فنی بود ما می توانستیم منشا را نیم فصل نگه داریم و پولش را بدهیم. ولی منشا نیمکت نشین می شد و می شد آفت تیم و همه مسائل را خراب می کرد.منبع: میزان + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باشگاه الاهلی عربستان برای جذب برانکو درخواست نداده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×