روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس خطاب به گرشاسبی؛ شفاف سازی کن! از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس خطاب به گرشاسبی؛ شفاف سازی کن!

در پی حاشیه های اخیر، بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف سازی مدیرعامل سابق این باشگاه درباره دریافتی مالی و مطالبات آنها شدند.

نوشته حرکت جنجالی پرسپولیسی ها پس از اظهارات محمد تقوی علیه پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در پی حاشیه های اخیر، بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف سازی مدیرعامل سابق این باشگاه درباره دریافتی مالی و مطالبات آنها شدند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اظهارات محمد تقوی مربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی و پیشکسوت استقلال در یکی از شبکه های ماهواره ای و مطالبی که وی در صفحه شخصی خودش نوشته باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس نسبت به این صحبت ها واکنش نشان دهند. برخی از بازیکنان پرسپولیس که از این اظهارات ناراحت هستند واکنش هایی به این صحبت ها داشته اند و احتمالا فردا و بعد از بازی با پدیده جواب تقوی را خواهند داد.از طرف دیگر در چند وقت اخیر حاشیه هایی برای بازیکنان پرسپو لیس ساخته شده و صحبت از کمک های ویژه و خاص به این باشگاه شده است که این موضوع باعث شده تا بازیکنان پرسپو لیس متفق القول خواستار این باشند تا حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپو لیس در این باره شفاف سازی کند.بازیکنان پرسپو لیس خواستار این هستند گرشاسبی درباره مبالغی که سرخ پوشان در نیم فصل اول گرفتند و همچنین سایر موارد افشاگری کرده و پاسخی به این شایعاتی که برای سرخ پوشان ساخته شده است بدهد. این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل اول دریافتی بسیار کمی نسبت به سایر تیم ها داشتند و حتی آنها نتوانسته بودند مطالبات گذشته خودشان را دریافت کنند.در چند وقت اخیر حاشیه هایی برای بازیکنان پرسپو لیس به وجود آمده بود اما این مسائل باعث اتحاد بیشتر بازیکنان پرسپولیس شد و آنها اجازه ندادند این تیم ضربه بخورد. پرسپولیسی ها با پنجره بسته موفق شدند راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شوند و حالا برای جلوگیری از حاشیه های بیشتر خواستار پاسخگویی گرشاسبی شده اند و باید دید که مدیرعامل سابق پرسپولیس وارد این موضوع می شود یا نه؟ + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس خطاب به گرشاسبی؛ شفاف سازی کن! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون