روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • منشا برخلاف میل پرسپولیسی ها استقلالی شد ؛ استقلال سر پرسپولیس کلاه گذاشت!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " منشا برخلاف میل پرسپولیسی ها استقلالی شد ؛ استقلال سر پرسپولیس کلاه گذاشت! از منبع پارس فوتبال. "

منشا برخلاف میل پرسپولیسی ها استقلالی شد ؛ استقلال سر پرسپولیس کلاه گذاشت!

منشا در حالی به استقلال پیوست که باشگاه پرسپولیس از این انتقال هیچ درآمدی کسب نکرده است.

نوشته اشتباه عجیب پرسپولیسی ها در پرونده منشا ؛ استقلال سر پرسپولیس کلاه گذاشت! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

منشا در حالی به استقلال پیوست که باشگاه پرسپولیس از این انتقال هیچ درآمدی کسب نکرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گادوین منشا در نهایت استقلالی شد. خبری که طی چند روز قبل به گوش می رسید امروز نهایی شد و این مهاجم سیه چهره با پیراهن آبی مقابل دوربین های عکاسی لبخند بزند. منشا اگرچه در لیست مازاد پرسپولیس بود و برانکو صراحتا اعلام کرد که نیازی به این بازیکن ندارد اما پیوستن او به استقلال موجی از خشم و ناراحتی هوادارن سرخ را راهی باشگاه کرد. پرسپولیسی ها در فضای مجازی به شدت علیه مسئولان باشگاه و ایرج عرب-سرپرست باشگاه- موضع گرفتند و دلیل این موضع گیری برخورد ساده انگارانه باشگاه پرسپولیس با این مهاجم بود.در حالی که پندار خمارلو در صفحه های مجازی به هواداران تیم وعده داده بود که رضایت نامه منشا برای استقلال و دیگر تیم های رقیب صادر نمی شود. در همین راستا ایرج عرب نیز در اظهار نظرهای متفاوت تاکید کرد که منشا در لیست فروش باشگاه برای درآمدزایی قرار دارد نه در لیست مازاد، از این رو جدایی او زمانی محقق خواهد شد که درآند مناسبی نصیب باشگاه شود. کنار هم گذاشتن این اظهارنظرها از سوی ۲ مقام مسئول و رسمی باشگاه پرسپولیس باعث شد تا هواداران پرسپولیس به شدت علیه خمارلو و به ویژه عرب موضع گیری کنند. به هرحال از نظر آنها منشا می توانست از نظر فنی کمک حال پرسپولیس باشد و در غیر این صورت نیز می‎توانست از نظر مالی پول خوبی را روانه باشگاه کند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " منشا برخلاف میل پرسپولیسی ها استقلالی شد ؛ استقلال سر پرسپولیس کلاه گذاشت! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون