روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ شب خاص آزادی با سلبریتی‌های پرسپولیسی ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ شب خاص آزادی با سلبریتی‌های پرسپولیسی ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ شب خاص آزادی با سلبریتی‌های پرسپولیسی ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

هنرمندان، بازیکنان و پیشکسوتان پرسپولیسی در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند.

نوشته حضور هنرمندان، بازیکنان و پیشکسوتان پرسپولیسی در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هنرمندان، بازیکنان و پیشکسوتان پرسپولیسی در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در شرایطی که تیم پرسپولیس با نتیجه ۱-۰ از ماشین سازی تبریز عقب است اما هواداران این تیم به شدت تیم خود را مورد تشویق قرار داده اند. روی سکوها علاوه بر هوادارانی که تیم خود را حمایت کرده اند، پیشکسوتان و هنرمندانی هم حضور دارند که برای حمایت از پرسپولیس و شاید تماشای جشن قهرمانی به استادیوم آزادی آمده اند.علاوه بر علیرضا بیرانوند که به خاطر مصدومیت این بازی را از دست داد، مهرداد میناوند پیشکسوت سرخ ها، بهرنگ علوی و کامبیز دیرباز هنرمندان پرسپولیسی نیز در ورزشگاه آزادی حضور دارند. دیرباز ساعاتی قبل با انتشار یک استوری حضورش در ورزشگاه آزادی را اعلام کرد و البته با موتور خود را به استادیوم رسانده است.هواداران پرسپولیس در طول مسیر با این سلبریتی ها عکس هایی به یادگار انداختند و آن ها نیز با روی باز به درخواست سلفی هواداران پاسخ دادند. + 1 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ شب خاص آزادی با سلبریتی‌های پرسپولیسی ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×