روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال و پرسولیس بازیکنان ما را می خواهند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

استقلال و پرسولیس بازیکنان ما را می خواهند ؛ پارس فوتبال

سرمربی سایپا با حضور در نشست خبری گفت که این تیم برای دیدار هفته پایانی انگیزه ندارد وی در مورد رفتن بعضی از بازیکنانش به استقلال و پرسپولیس واکنش نشان داد .

نوشته تایید شد ؛ استقلال و پرسولیس به دنبال بازیکنان سایپا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی سایپا با حضور در نشست خبری گفت که این تیم برای دیدار هفته پایانی انگیزه ندارد وی در مورد رفتن بعضی از بازیکنانش به استقلال و پرسپولیس واکنش نشان داد . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد:این آخرین بازی ماست. رتبه ما خیلی تغییر نمی کند. هم ما و هم تیم حریف انگیزه زیادی برای این بازی نداریم. سعی کردیم از بازیکنان جوان تر استفاده کنیم. صنعت نفت در چند بازی اخیر نتایج خیلی خوبی گرفته است و بردهای خوبی داشته است. امیدوارم بازیکنانم مثل چند روز آینده با انگیزه باشند تا یک نتیجه خوب به دست بیاوریم.ابراهیم صادقی در مورد فهرست خروجی تیمش بیان کرد:در این مورد هنوز صحبتی نشده است. بعد از این بازی باید بررسی کنیم. لیگ سال بعد خیلی سریع تر از سال های قبل آغاز می شود. فهرست ما هنوز مشخص نیست.صادقی ادامه داد:آقای برجلو به عنوان دستیار در فصل بعد با ما می ماند. در زمینه مربی گری هم سعی می کنیم دستیاران خوبی را وارد کادر فنی کنیم.ابراهیم صادقی درباره عملکرد این فصل سایپا توضیح داد:ما فصل قبل را با رتبه چهارم تمام کردیم. دستاورد امسال سایپا فرصت دادن به بازیکنان جوان بود. ما ۵ بازیکن در تیم ملی امید و ۶ بازیکن در تیم ملی جوانان داشتیم ولی در نتیجه نتوانستیم مثل فصل قبل عمل کنیم اما جوانان خوبی به فوتبال ایران معرفی کردیم.ابراهیم صادقی اضافه کرد:مشکل من در تیم مشکل انگیزه است. تیم ما شامل بازیکنانی است که قراردادشان یک ساله است. در این مدت کوتاه ما نمی توانستیم کار بدنی انجام دهیم. سعی کردم این مشکل را با استفاده از بازیکنان جوان حل کنم. در مجموع از تلاش بازیکنانم راضی هستم. آن ها با تمام وجود تمرین می کنند. این برای من مهم است.ابراهیم صادقی سرمربی سایپا در مورد رفتن بعضی از بازیکنانش از این تیم برای فصل بعد اظهار کرد: ما هم این صحبت ها را شنیدیم که بعضی از بازیکنان ما را پرسپولیس و استقلال می خواهند. من که دقیق نمی دانم. طبیعی است که بازیکنانی که خوب هستند و قراردادشان تمام می شود پیشنهادهایی داشته باشند. همان بازیکنان برای ما با تمام وجود بازی کردند. هیچ بازیکنی نیست که ما از آن ها راضی نباشیم. خیلی خوشحالم که این بازیکنان را در اختیار دارم. از این لحاظ مشکلی نداریم.ابراهیم صادقی در مورد انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی هم گفت:شناخت من به همین اطلاعات رسانه ها بر می گردد. آرزوی موفقیت برای او می کنم. امیدوارم روند رو به رشد تیم ملی را حفظ کند. نسل خوبی در تیم ملی داریم. سایپا همیشه همکاری خوبی با رده های ملی داشته است. امیدوارم مثل سال های قبل بازیکنان خوبی به تیم ملی معرفی کند. در این ۱۹ سال که من این جا بودم حداقل ۵۰ بازیکن خوب به فوتبال ایران معرفی کرده است که در تیم ملی بازی کرده اند. این مهم ترین رسالت باشگاه سایپا است. + 1 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال و پرسولیس بازیکنان ما را می خواهند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×