روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برایم افتخار بزرگی است که برابر ژاوی بازی کردم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

برایم افتخار بزرگی است که برابر ژاوی بازی کردم ؛ پارس فوتبال

مدافع چپ پرسپولیس می گوید از اینکه توانسته روبروی ژاوی بازی کند به خودش افتخار می کند.

نوشته ستاره پرسپولیس : از ژاوی بابت همه چیز تشکر کردم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع چپ پرسپولیس می گوید از اینکه توانسته روبروی ژاوی بازی کند به خودش افتخار می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد نادری در بازی شب گذشته برابر السد وقتی داور سوت بازی را زد سمت ژاوی رفت، دقایقی با او صحبت کرد و تا کنار خط با این بازیکن قدم زد.محمد نادری در مورد صحبت هایی که با ژاوی کرد گفت:ژاوی یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ دنیا است و واقعا خیلی هیجان انگیز است که برابر پرسپولیس از دنیا فوتبال خداحافظی کرد.او ادامه داد:برایم افتخار بزرگی است که برابر ژاوی بازی کردم و شب هیجان انگیزی برایم بود که آن را هرگز فراموش نکرده ام. از اینکه در بازی خداحافظی او حضور داشتم بسیار خوشحالم و به خودم افتخار می کنم.مدافع چپ پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چه حرف هایی در پایان بازی به ژاوی زد هم می گوید:چیز خاصی نبود. سمت ژاوی رفتم و از او بابت زحماتش تشکر کردم. به او گفتم که لحظات فوق العاده ای را برای هواداران فوتبال سراسر دنیا رقم زد و از این بابت از ژاوی ممنون هستم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برایم افتخار بزرگی است که برابر ژاوی بازی کردم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×