روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برانکو دیداری با بهترین گلزن تاریخ کرواسی داشت ؛ دیدار برانکو با رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو دیداری با بهترین گلزن تاریخ کرواسی داشت ؛ دیدار برانکو با رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی از منبع پارس فوتبال. "

برانکو دیداری با بهترین گلزن تاریخ کرواسی داشت ؛ دیدار برانکو با رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی

سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار دوستانه تیم کشورش با تونس دیداری با رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی داشت.

نوشته دیدار برانکو با رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار دوستانه تیم کشورش با تونس دیداری با رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس این روز ها با استفاده از فرصت تعطیلات لیگ راهی کشورش شده و به دیدار با دوستان قدیمی می پردازد.او عصر روز سه شنبه دیداری با «داور شوکر» رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی داشت.شوکر که برای ایرانی ها، چهره ای کاملا آشنا به حساب می آید، در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه، شاگرد برانکو و بلاژویچ در تیم ملی کشورش بود و به نیمه نهایی آن تورنمنت هم رسیدند.شوکر که با ۴۵ گل زده، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی کرواسی شناخته می شود رفاقت صمیمانه ای با برانکو دارد.این رفاقت به حدی است که قبل از انتخاب «زلاتکو دالیچ» از برانکو به عنوان یکی از گزینه های شوکر جهت سپردن سکان هدایت تیم ملی کرواسی یاد می شد.در همین رابطه بر انکو عکسی از ملاقاتش با شوکر در حاشیه دیدار دوستانه کرواسی مقابل تونس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو دیداری با بهترین گلزن تاریخ کرواسی داشت ؛ دیدار برانکو با رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×