روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ما تمام مطالبات آقای برانکو به همراه بخشی از پیش پرداخت فصل آینده آماده کردیم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ما تمام مطالبات آقای برانکو به همراه بخشی از پیش پرداخت فصل آینده آماده کردیم از منبع پارس فوتبال. "

ما تمام مطالبات آقای برانکو به همراه بخشی از پیش پرداخت فصل آینده آماده کردیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص انتشار مصاحبه سرمربی تیمش در یکی از سایت های کرواسی توضیحاتی داد.

نوشته مدیرعامل پرسپولیس به مصاحبه جنجالی برانکو واکنش نشان داد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص انتشار مصاحبه سرمربی تیمش در یکی از سایت های کرواسی توضیحاتی داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ایرج عرب درباره مصاحبه ای که به نقل از برانکو ایوانکوویچ در یکی از سایت های کرواسی منتشر شده بود گفت:بعد از این اظهارات با برانکو تماس گرفتیم و او به ما گفت که صحبت هایش درست منعکس نشده و او نگفته که قصد دارد از پرسپولیس جدا شود.وی افزود:ما تمام مطالبات آقای برانکو به همراه بخشی از پیش پرداخت فصل آینده آماده کردیم و به او گفتیم که می تواند مطالباتش را از باشگاه دریافت کند. فکر می کنم با این شرایط قرارداد او با پرسپولیس پابرجاست، چون خودش هم گفته که می خواهد در پرسپولیس بماند.ایسنا + 0 - 1

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ما تمام مطالبات آقای برانکو به همراه بخشی از پیش پرداخت فصل آینده آماده کردیم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×