روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • طارمی با بازگشت از سئول با پرسپولیس وارد مذاکره می‌شود ؛ آغاز مذاکرات پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " طارمی با بازگشت از سئول با پرسپولیس وارد مذاکره می‌شود ؛ آغاز مذاکرات پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

طارمی با بازگشت از سئول با پرسپولیس وارد مذاکره می‌شود ؛ آغاز مذاکرات پرسپولیس

با بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از کره جنوبی، باشگاه پرسپولیس با مهاجم سابقش مذاکره می کند.

نوشته آغاز مذاکرات پرسپولیس – طارمی ؛ پرسپولیس با آقای گل وارد مذاکره می شود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از کره جنوبی، باشگاه پرسپولیس با مهاجم سابقش مذاکره می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مسئولان این باشگاه اعلام کرد که خواهان جذب مهدی طارمی است یک بار دیگر بحث حضور این بازیکن در تیم قهرمان ۳ فصل اخیر فوتبال کشورمان مطرح شد.طارمی که همراه با تیم ملی فوتبال کشورمان به کره جنوبی رفته بود امروز به کشور برمی گردد تا وضعیت او برای فصل آینده مشخص شود.مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند بعد از ورود مهدی طارمی به ایران مذاکره با او برای حضور در پرسپولیس را آغاز کنند.فارس + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " طارمی با بازگشت از سئول با پرسپولیس وارد مذاکره می‌شود ؛ آغاز مذاکرات پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×