روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اطلاعی از تصمیم برانکو ندارم ؛ واکنش مرد کروات به تصمیم جدید برانکو! از منبع پارس فوتبال. "

اطلاعی از تصمیم برانکو ندارم ؛ واکنش مرد کروات به تصمیم جدید برانکو!

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید که اگر تیمش بازیکن خارجی جذب کند، نسبت به فصل گذشته تیم قوی تر خواهند شد.

نوشته واکنش مرد کروات به تصمیم جدید برانکو! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید که اگر تیمش بازیکن خارجی جذب کند، نسبت به فصل گذشته تیم قوی تر خواهند شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وینکو بگوویچ در خصوص آخرین وضعیت گل گهر در خصوص جذب بازیکن و زمان شروع تمرینات این تیم گفت:قرار است از ۲۵ خردادماه استارت بزنیم، من در حال حاضر در کرواسی هستم و با چند روز تاخیر به ایران می آیم که البته این موضوع آسیبی به روند آماده سازی تیم نمی زند. قبل از ترک ایران لیست بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه دادم و مدیرعامل هم تلاش می کند تا مسائل مربوط به جذب بازیکن را به خوبی جلو ببرد.بگوویچ در رابطه با اینکه گل گهر با چه هدفی لیگ امسال را شروع خواهد کرد، اظهار داشت:از حالا نمی توانم در مورد این موضوع اظهارنظر روشنی داشته باشم. هدف کلی ما بستن یک تیم شایسته است تا بتوانیم در لیگ امسال نتایج خوبی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم. نیاز به بستن یک تیم خوب داریم و اگر شرایط باشگاه اجازه بدهد، بازیکن خارجی هم جذب می کنیم، چون با جذب بازیکن خارجی قوی تر می شویم. حالا باید دید باشگاه چنین شرایطی خواهد داشت یا خیر، ولی تلاش ما این است که تیم خوبی را تشکیل بدهیم.وینکو بگوویچ سرمربی کروات گل گهر در مورد وضعیت مبهم برانکو ایوانکوویچ برای ماندن یا جدایی از پرسپولیس و حرف وحدیث های مطرح شده درباره توافق یا عدم توافق با این مربی عنوان کرد:برانکو ۴ سال فوق العاده را در پرسپولیس داشت و طبیعتا بازیکنان، باشگاه و هواداران دوست دارند این مربی بماند. هر مربی برای خودش فلسفه کاری دارد و بر اساس شرایط تصمیم می گیرد. من نمی دانم برانکو چه کار خواهد کرد و اطلاعی از تصمیم این مربی ندارم.تسنیم + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اطلاعی از تصمیم برانکو ندارم ؛ واکنش مرد کروات به تصمیم جدید برانکو! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×