روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال و پرسپولیس ؛ پیشرفت بزرگ استقلال و پرسپولیس در عملکرد اقتصادی و ورزشی!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال و پرسپولیس ؛ پیشرفت بزرگ استقلال و پرسپولیس در عملکرد اقتصادی و ورزشی! از منبع پارس فوتبال. "

استقلال و پرسپولیس ؛ پیشرفت بزرگ استقلال و پرسپولیس در عملکرد اقتصادی و ورزشی!

مجلس شورای اسلامی امروز اعلام کرد که عملکرد اقتصادی و ورزشی دو باشگاه پرطرفدار فوتبال ایران نسبت به گذشته بهتر بوده است.

نوشته پیشرفت بزرگ استقلال و پرسپولیس در عملکرد اقتصادی و ورزشی! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مجلس شورای اسلامی امروز اعلام کرد که عملکرد اقتصادی و ورزشی دو باشگاه پرطرفدار فوتبال ایران نسبت به گذشته بهتر بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در ماه های اخیر روابط مجلس و فوتبال وارد مرحله تازه ای شد و انتقادهای تندی از سوی فراکسیون ورزش مجلس و همچنین واکنش هایی را از سوی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به همراه داشت. چند روز قبل نیز این خبر اعلام شد که عملکرد ورزشی و اقتصادی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را بررسی می کند.امروز اما روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مجلس شورای اسلامی عملکرد ورزشی و اقتصادی دو باشگاه تهرانی را تایید و عنوان کرده است که پرسپولیس و استقلال نسبت به سالیان گذشته روند بهتری داشته اند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال و پرسپولیس ؛ پیشرفت بزرگ استقلال و پرسپولیس در عملکرد اقتصادی و ورزشی! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×