روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " موفقیت فردی برایم اهمیت ندارد/ نمی‌دانیم با این توپ‌ها چطور بازی کنیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

موفقیت فردی برایم اهمیت ندارد/ نمی‌دانیم با این توپ‌ها چطور بازی کنیم

پرسپولیس نیوز: مهدی ترابی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موفقیت...   ادامه مطلب...

نوشته ترابی: موفقیت فردی برایم اهمیت ندارد/ نمی دانیم با این توپ ها چطور بازی کنیم اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مهدی ترابی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موفقیت فردی برایم اهمیت ندارد و مهمترین موضوعی که به آن فکر می کنم، نتیجه گرفتن پرسپولیس است.مهدی ترابی با اشاره به پیروزی تیمش برابر پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ برتر گفت: بازی خیلی سختی بود و معمولاً بازی های افتتاحیه چندان جالب نمی شود. تیم میهمان هم برای گرفتن امتیاز تلاش می کرد، ولی خدا را شکر که در اولین بازی سه امتیاز را گرفتیم تا شرمنده هواداران نشویم. برای ما خیلی مهم بود که در زمین خودمان به برد برسیم و این برد می تواند شرایط تیم ما را در بازی های آینده بهتر کند. می دانیم که هواداران توقع دارند تا هم نتیجه بگیریم و هم فوتبال زیبایی را به نمایش بگذاریم. مطمئناً شرایط پرسپولیس در هفته های آینده بهتر خواهد شد.وی با اشاره به گل سه امتیازی که در این بازی به ثمر رساند، عنوان کرد: خدا را شکر که توانستم در اولین بازی گل بزنم، ولی این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود و من هم آخرین کار را انجام دادم. این گل را به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم. ما به حمایت هواداران نیاز داریم و باید تلاش کنیم تا آنها را خوشحال کنیم.ترابی در پاسخ به این پرسش که «آیا به کسب عنوان آقای گلی فکر می کند؟»، خاطرنشان کرد: برای من موفقیت های فردی مهم نیست و مهمترین موضوع این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد. وقتی تیم خوب نتیجه بگیرد یعنی اینکه همه ی بازیکنان کارشان را به خوبی انجام می دهند. امیدوارم که در بازی های آینده هم روی دور برد باشیم و با نتایج خوبی که می گیریم هواداران را خوشحال کنیم.مهاجم سرخپوشان در مورد اینکه آیا آنها می توانند برای چهارمین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شوند، گفت: رقابت بین مدعیان قهرمانی سخت و فشرده است. تیم هایی مثل استقلال، سپاهان، پدیده، تراکتورسازی و چند تیم دیگر دنبال قهرمانی هستند و از حالا نمی توان چیزی را پیش بینی کرد. در مورد تیم خودمان باید بگویم که پتانسیل پوکر کردن را داریم و می توانیم برای چهارمین سال قهرمان شویم. هر بازی سختی های خاص خودش را دارد و نباید برای رسیدن به قهرمانی به سادگی امتیاز از دست بدهیم.ترابی در ارتباط با کیفیت توپ های لیگ برتر که با اعتراض تعداد زیادی از بازیکنان همراه شده است، تصریح کرد: اکثر بازیکنان ما نسبت به کیفیت این توپ ها معترض هستند و فکر می کنم حق هم دارند. مسئولان که می گویند کیفیت این توپ ها در حد استانداردهای جهانی است، ولی باید بگویم که کیفیت توپ ها خوب نیست. واقعاً نمی دانیم با این توپ ها چطور بازی کنیم.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " موفقیت فردی برایم اهمیت ندارد/ نمی‌دانیم با این توپ‌ها چطور بازی کنیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×