روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون بین دو نیمه گفت چطور ضد تاکتیک تخریبی حریف کار کنیم/ همه تلاشم را می‌کنم تا در اردوی بعدی تیم ملی باشم از منبع پرسپولیس نیوز. "

کالدرون بین دو نیمه گفت چطور ضد تاکتیک تخریبی حریف کار کنیم/ همه تلاشم را می‌کنم تا در اردوی بعدی تیم ملی باشم

پرسپولیس نیوز: مدافع چپ پرسپولیس گفت: در نیمه اول بازی...   ادامه مطلب...

نوشته نادری: کالدرون بین دو نیمه گفت چطور ضد تاکتیک تخریبی حریف کار کنیم/ همه تلاشم را می کنم تا در اردوی بعدی تیم ملی باشم اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مدافع چپ پرسپولیس گفت: در نیمه اول بازی با پارس جنوبی به خاطر نوع بازی حریف آزار دیدیم اما کالدرون فهمید چه باید بکنیم.محمد نادری بعد از سپری کردن یک نیم فصل موفق در پرسپولیس برای فصل جدید هم به صورت قرضی سرخپوش ماند و در بازی با پارس جنوبی پایه گذار حملات زیادی از جناح چپ بود و به قول کالدرون اگر در نیمه اول موقعیت ایده ال گلزنی را از دست نمی داد، پرسپولیس با نتیجه بهتری در اولین بازی خود پیروز می شد. نادری در گفت وگو با تسنیم راجع به بازی روز گذشته تیمش به سوالات مطرح شده پاسخ داد؛ از موقعیت گلی که از دست دادی شروع کنیم!از بعد از بازی هر که مرا می بیند همین سوال را می کند! اسمش را فقط بدشانسی می شود گذاشت. من همه سعی خود را کردم تا توپ گل شود که این اتفاق رخ نداد. انشالله بازی های آینده جبران خواهم کرد. گویا در بازی با پارس جنوبی وظیفه ات متفاوت تر از همیشه بود.بله آقای کالدرون به فوتبال تهاجمی علاقه زیادی دارد و از من خواسته بود تا در کارهای تهاجمی شرکت بیشتری داشته باشم. به خاطر همین هم دوست داشتم گل بزنم که نشد. با شرایط موجود و تفکر کالدرون فشار بیشتری به شما بازیکنان کناری خواهد آمد، این طور نیست؟وقتی قرار باشد در حملات شرکت کنیم قطعا باید در رفت و آمد بیشتری باشیم. این مسئله هم آمادگی بدنی بالایی را می طلبد. فکر کنم برای دیروز خوب بود و در هفته های آینده تلاش می کنم بهتر ظاهر شوم. در نیمه اول تیم پارس جنوبی با بازی تخریبی سعی می کرد به نوعی آزارتان دهد. موافقی؟بله آنها در نیمه اول تخریب بازی می کردند که این مسئله ما را اذیت می کرد اما بین دو نیمه کالدرون متوجه شد که چه ضد تاکتیکی را اتخاذ کند که اتفاقا جواب داد و خیلی زود به گل رسیدیم. با این شرایط کالدرون نشان داد بازیخوانی خوبی دارد!کالدرون از هر نظر مربی خوبی است و در برقراری ارتباط با بازیکنان هم موفق بوده، انشالله که بتوانیم همین روند را ادامه دهیم. فکر می کنی در اردوی بعدی تیم ملی هم باشی؟همه تلاشم خود را می کنم تا در اردوی بعدی تیم ملی حاضر باشم. خیلی دوست دارم که در تیم ملی جایگاهی داشته باشم و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. در گذشته بازیکنانی مثل مجتبی محرمی و رضا شاهرودی به خاطر اینکه مدافع چپ های تهاجمی بودند بیشتر مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار داشتند، به نظرت می توانی راه آنها را ادامه دهی؟بازی در تیم های بزرگ و پرطرفدار سختی ها و جذابیت های خاص خودش را دارد. من همیشه سعی کرده ام با عملکرد خوبم رضایت هواداران را بدست بیاورم و انشالله که در ادامه راه موفق باشم.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون بین دو نیمه گفت چطور ضد تاکتیک تخریبی حریف کار کنیم/ همه تلاشم را می‌کنم تا در اردوی بعدی تیم ملی باشم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×