روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتظاری:پرسپولیس نیاز به مهاجم سرزن دارد/ کاش دربی دیرتر برگزار می‌شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

انتظاری:پرسپولیس نیاز به مهاجم سرزن دارد/ کاش دربی دیرتر برگزار می‌شد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی شود گفت علیپور مهاجم...   ادامه مطلب...

نوشته انتظاری:پرسپولیس نیاز به مهاجم سرزن دارد/ کاش دربی دیرتر برگزار می شد اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی شود گفت علیپور مهاجم بی اثری بوده اما حضور یک مکمل و یک مهاجم سرزن کنار او لازم است.سهراب انتظاری در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس در لیگ برتر بعد از دو بازی که انجام داده، گفت:پرسپولیس فعلا دو بازی انجام داده و سرمربی این تیم هم عوض شده است. این تیم نیاز به زمان دارد و خیلی زود است که بخواهیم در خصوص این مسئله صحبت کنیم. از حالا نمی توان در خصوص پرسپولیس حرف زد. پرسپولیس در بازی اول برنده شد اما به نظر من این تیم در بازی با تراکتور خیلی بهتر بازی کرد. این را هم قبول کنید که سرمربی پرسپولیس هنوز آشنایی کاملی با فوتبال ایران ندارد و باید به او فرصت داد تا با فوتبال ایران آشنا شود.به نظر من کالدرون اسم بزرگی دارد هرچند که شاید خیلی در بحث رزومهموفق نباشد.وی در خصوص تغییر و تحولات در کادر فنی و کادر مدیریت باشگاه پرسپولیس هم اظهار داشت: به نظر من این طور تغییرات فقط در فوتبال ایران رخ می دهد و شما هیچ کجای دنیا نمی بینید که مدیریت یک باشگاه در ابتدای لیگ عوض شود، هرچند که من اعتقاد دارم تغییرات خوبی صورت گرفته و باید این مسئله را به فال نیک گرفت. آقای انصاری فرد از جنس فوتبال است و می تواند خیلی خوب فوتبالیست ها را درک کند. او قبلا در پرسپولیس و راه آهن حضور داشته و خود من با او کار کردم. اینکه یک مدیر فوتبالی به پرسپولیس آمده را باید به فال نیک گرفت و امیدوارم در پرسپولیس موفق باشد.پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دربی زودهنگام که قرار است در هفته چهارم برگزار شود، ادامه داد: قبول دارم که به صورت قرعه کشی زمان دربی مشخص شده اما بازی دربی در همه جای دنیا گل سرسبد فوتبال است و به نظرم می شد کاری کنند که این دربی در هفته هشتم به بعد برگزار شود تا تیم ها به شناخت بیشتری برسند. اگر دربی در هفته هشتم به بعد برگزار می شد، تیم ها سروشکل بهتری می گرفتند و بازی هم جذاب تر می شد اما به هر حال امیدوارم پرسپولیس برنده دربی باشد و یک بازی جذاب را شاهد باشیم.مهاجم اسبق پرسپولیس در خصوص وضعیت خط حمله این تیم و انتقادهایی که به علی علیپور شده اظهار داشت: نظر پیشکسوتان کاملا محترم است اما کسی نمی تواند علیپور را مهاجم بی اثر یا خنثایی بداند و نباید با دو بازی در خصوص عملکرد بازیکنان نظر داد. شاید بشود گفت که علیپور در بازی اول تا حدودی کم فروغ بود اما شرایط در بازی دوم واقعا فرق می کرد. پرسپولیس در خانه حریف و مقابل ۷۰ هزار هوادار بازی کرد و از طرفی هم علیپور بازیکن شناخته شده ای است که تیم های حریف او را می بندند. علیپور سال گذشته خوب گل زد و دو سال قبل هم آقای گل شد و این نشان می دهد که او یک مهاجم خوب است. اما فکر می کنم حضور یک مهاجم مکمل کنار او لازم است. علیپور در کنار منشا و مهدی طارمی بازی کرده اما به نظر من پرسپولیس نیاز به یک مهاجم سرزن دارد تا بتواند از توپ های ارسالی از چپ و راست استفاده کند و علیپور به تنهایی از پس این مسئله برنمی آید.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتظاری:پرسپولیس نیاز به مهاجم سرزن دارد/ کاش دربی دیرتر برگزار می‌شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×