روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان از تحقیق و تفحص مجلس از پرسپولیس و استقلال استقبال می‌کنم/ عملکرد خیلی از افراد در ۱۰ سال گذشته مشخص می‌شود از وب سایت پرسپولیس نیوز perspolisnews با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

از تحقیق و تفحص مجلس از پرسپولیس و استقلال استقبال می‌کنم/ عملکرد خیلی از افراد در ۱۰ سال گذشته مشخص می‌شود

وزیر ورزش و جوانان گفت که از موضوع تحقیق و...   ادامه مطلب...

نوشته سلطانی فر: از تحقیق و تفحص مجلس از پرسپولیس و استقلال استقبال می کنم/ عملکرد خیلی از افراد در ۱۰ سال گذشته مشخص می شود اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت که از موضوع تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت استقبال می کند.مسعود سلطانی فر درخصوص شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس در ۱۰ سال گذشته هیچ گاه درآمدشان اضافه بر هزینه هایشان نبوده است. در واقع این شرایط همیشه یا مساوی یا کمتر بوده است و به همین دلیل هم بدهی بالا آورده اند. بنابراین مالیاتی به آنها از این جهت تعلق نمی گیرد. اگر آن زمان یعنی در ۱۰ سال گذشته مدیران باشگاه ها اظهارنامه مالیاتی ارائه می کردند، اسناد و مدارک لازم مالی و گزارش حسابرسی را می دادند، مطمئناً امروز این مقدار بدهی به نام این باشگاه ها ثبت نمی شد.وی افزود: خوشبختانه اخیراً شنیده ام که مجلس به دنبال تحقیق و تفحص از عملکرد این دو باشگاه در طول ۱۰ سال گذشته است و من از این کار شدیداً استقبال می کنم. من حتما می خواهم که مجلس عملکرد دقیقی روی این دو باشگاه در ۱۰ سال گذشته داشته باشد و مشخص شود که چه اتفاقاتی افتاده، چه کسانی خدمت و چه کسانی کوتاهی کرده اند. در واقع این تحقیق و تفحص عملکرد خیلی افراد را در ۱۰ سال گذشته مشخص خواهد کرد.وزیر ورزش و جوانان گفت: بالاترین دستگاه قانون گذاری و نظارتی کشور این کار را انجام می دهد و مطمئناً این تحقیق و تفحص دقیق خواهد بود. البته گزارش های دستگاه های نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و سایر دستگاه ها هم وجود دارد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون