روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون و اینیگو برگشتند؛ بازگشت سرخپوشان به تمرینات از امروز از منبع پرسپولیس نیوز. "

کالدرون و اینیگو برگشتند؛ بازگشت سرخپوشان به تمرینات از امروز

پرسپولیس نیوز: تمرینات پرسپولیس بعد از ۴ روز استراحت، ساعت...   ادامه مطلب...

نوشته کالدرون و اینیگو برگشتند؛ بازگشت سرخپوشان به تمرینات از امروز اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: تمرینات پرسپولیس بعد از ۴ روز استراحت، ساعت ۱۱ امروز (یکشنبه) در غیاب ملی پوشان از سر گرفته می شود. گابریل کالدرون و اینیگو والنسیا که برای رسیدگی به امور شخصی به قطر و اسپانیا رفته بودند دیروز به تهران بازگشتند تا در کنار دیگر اعضای کادر فنی تمرینات را زیر نظر بگیرند.خواگین نیز که در این مدت در تهران مانده بود هر روز فعالیت ویژه ای داشت و علاوه بر تماشای دیدار پیکان و سایپا در لیگ برتر، دربی جوانان پرسپولیس و همچنین بازی امیدهای پرسپولیس را به اتفاق خانبان آنالیزور تیم از نزدیک دید.پرسپولیس در حالی به تمرینات بازمی گردد که ملی پوشان را در اختیار ندارد. سرخپوشان بعد از کسب سه امتیاز مهم در اهواز، خود را برای بازی هفته یازدهم مقابل نفت مسجدسلیمان آماده خواهند کرد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون و اینیگو برگشتند؛ بازگشت سرخپوشان به تمرینات از امروز از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×