روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعی از تماس بازیکنان با برانکو ندارم/ لژیونرها نمی‌توانستند زودتر بیایند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اطلاعی از تماس بازیکنان با برانکو ندارم/ لژیونرها نمی‌توانستند زودتر بیایند

پرسپولیس نیوز: مدافع ملی پوش تیم پرسپولیس گفت: ار تماس بازیکنان...   ادامه مطلب...

پرسپولیس نیوز: مدافع ملی پوش تیم پرسپولیس گفت: ار تماس بازیکنان با برانکو خبر ندارم و امیدوارم هر اتفاقی که رخ می دهد، به سود فوتبال ایران باشد. حسین کنعانی زادگان پس از دیدار تیم های پرسپولیس و نفت آبادان درمورد حاشیه های که پیرامون تیم ملی ایجاد شده است، اظهار داشت: در فضای مجازی مطالبی را دیده ام که هیچ کدام صحت ندارد. تمام بازیکنان ارتباط خوبی با ویلموتس دارند و همه با هم خوب هستند. تمرینات ویلموتس را دیده اید و واقعاً نمی توان گفت که مشکل دارد.وی در مورد اینکه گفته می شود شجاعی قصد خداحافظی از تیم ملی را داشت، ادامه داد: این موضوع درست نیست و صحت ندارد.مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص احتمال حضور برانکو در تیم ملی گفت: واقعاً از این موضوع خبر ندارم. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می دهد به سود فوتبال ایران باشد.کنعانی زادگان در پاسخ به این سوال که آیا تمرین تیم ملی برای بازی با عراق کافی بود، تصریح کرد: برخلاف صحبت هایی که مطرح می شود بیشتر از ۲ جلسه تمرین کردیم؛ البته باید به این نکته هم توجه کرد که لژیونرها نمی توانستند زودتر از این به تمرینات بیایند. وی در مورد اینکه گفته می شود برخی از بازیکنان پرسپولیس اخیراً با برانکو تماس گرفته اند، گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعی از تماس بازیکنان با برانکو ندارم/ لژیونرها نمی‌توانستند زودتر بیایند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×