روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها فردا تمرین می‌کنند از منبع پرسپولیس نیوز. "

پرسپولیسی‌ها فردا تمرین می‌کنند

پرسپولیس نیوز: تمرین تیم فوتبال پرسپولیس فردا در ورزشگاه شهید...   ادامه مطلب...

پرسپولیس نیوز: تمرین تیم فوتبال پرسپولیس فردا در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد.تیم پرسپولیس در ادامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم نفت آبادان رفت که با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید. به این ترتیب سرخپوشان به جمع ۸ تیم برتر مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) راه پیدا کردند.شاگردان کالدرون فردا از ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی تمرینات خود را دنبال خواهند کرد. در این تمرین بازیکنانی که امروز در ترکیب قرار گرفته بودند ریکاوری خواهند کرد و بار اصلی تمرینات بر دوش بازیکنانی است که یا کمتر بازی کرده یا بازی نکرده اند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها فردا تمرین می‌کنند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×